A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Share

  Poll

  A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Total Votes: x

  Andi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 1
  Join date : 2007-12-25

  A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Andi on Tue Jan 01, 2008 6:45 pm

  Mendimi juaj.........
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by rrita on Fri Jan 18, 2008 11:04 pm

  normal qe po mendoj qe erreway do te kthehet preseri edhe tash me luisanen edhe do te jen si gjithmon me te miret ne bot

  drenusha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 8
  Join date : 2008-01-18

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by drenusha on Fri Jan 18, 2008 11:26 pm

  erre way eshte e vertet se kan qen 1 kjo shihet dhe nga koncertet qe jan mbajtur por sa iperket a do te paraqiten ne sken ne te ardhmen nuk e di sepse secili e ka jeten perpara, te gjith jan aktore te dalluar dhe luajne neper telenovela te ndryshme, muzika eshte ajo qe i ben te dallohen dhe i ben tjen te veqant.
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Krisa on Sat Jan 19, 2008 4:30 pm

  erreway ska per tu rekthu me mbaruan si grup...secili mendon per jeten e vete edhe bejne shume mire por si erreway skan per ty rikthy
  avatar
  Mia
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 4
  Join date : 2008-01-26
  Age : 25
  Location : Shqiperi

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Mia on Sat Jan 26, 2008 2:42 pm

  Sma merr mendja qe ata do rikthehen perseri.
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Erza on Fri Feb 01, 2008 9:53 pm

  Arrow Nuk jam edhe aq e sigurt Neutral ... ! Exclamation ! Neutral Neutral Neutral

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by sasha on Sat Mar 29, 2008 7:35 pm

  Po more . Ata kan me u kthy me siguri . bounce bounce bounce bounce
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:06 pm

  ooooooooo po bre ata kan me u kthy ne sken se jane me te miret ..........


  ERREWAY ma te miret jan edhe kan me u kan .  Luly-Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Luly-Kosovo on Fri May 02, 2008 7:57 pm

  Nuk e di , deshira ime eshte sikur se e gjith fansave tjer qe ata te rikthehen por sdi qka te them .
  Se di . Ishalla kthehen perseri ne sken .
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 3:43 pm

  mendoj se po ata do te kthehen se bashku me luisanen dhe do te jen me te miret si gjith edhe ndoshta do te na vizzitojn ne kosove ......... I love you I love you I love you

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:34 pm

  Valla nuk e di .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 7:59 pm

  thashe "po"! Ne fakt nuk jam shume e sigurt, Cami dukej e sigurt kur tha qe Erreway nuk do kthehej. Une mendoj se duhet te kthehen per fansat, te cilet i duan shume!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:14 pm

  ne te vertet nuk jam shume e sigurte edhe pse vota ime ishte po!ajo paraqiti thjesht nje deshire timen dhe jam e sigurte edhe te te gjithe fansave!!!!
  avatar
  Rebeldeway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 52
  Join date : 2009-11-13

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Rebeldeway on Wed Nov 18, 2009 10:56 pm

  Kam frike se Erreway ka perfunduar per gjithmone.
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by rrita on Fri Nov 20, 2009 7:15 pm

  :S at frik e kam edhe un

  Sponsored content

  Re: A mendoni se ERREWAY do te rikthehet perseri ne skene ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:05 pm