Kujdes !!!

  Share
  avatar
  Sela
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-01

  Re: Kujdes !!!

  Post by Sela on Fri Nov 28, 2008 10:42 pm

  oki
  avatar
  www.losserranos-ks.co.nr
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 11
  Join date : 2008-12-15
  Age : 26
  Location : N'kthes t'Rufcit te Vrella

  Re: Kujdes !!!

  Post by www.losserranos-ks.co.nr on Mon Dec 15, 2008 5:52 pm

  Deshira juaj, Urdhri jone!

  No Problem Vali. Si te thuash ti.
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Tue Dec 16, 2008 9:47 pm

  Oki !!! FLM shume !

  hehehe !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Kujdes !!!

  Post by TinaHG08 on Thu Dec 25, 2008 8:06 pm

  hahaha...as per mu..!! Wink
  avatar
  DreFxS
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 12
  Join date : 2009-02-07

  Re: Kujdes !!!

  Post by DreFxS on Sat Feb 07, 2009 7:34 pm

  Vali wrote:Kujdes !!!

  Ju e dini se web siti dhe forumi yne jane te pranuar si websiti dhe forumi zyrtar i ERREWAY ne Kosove nga EWI . Mirpo pa pritur ne kemi marrur nje vrejtje nga presidentja e EWI .

  Ne ate vrejtje thuhej se te kemi kujdes qe ne forumin tone te mos kete tema per grupe dhe seriale te tjera , por te kete tema vetem per ERREWAY dhe Rebeldeway , kjo eshte rregull e EWI .

  Per kete arsyeje ne kemi laruar disa tema te cialt kane nuk kane pasur te bejne me Rebeldeway apo ERREWAY !!!
  Une e kam perkrahur mendimin e EWI-se , ata kane te drejte , ky forum eshte per ERREWAY dhe Rebeldeway e jo per serialet tjera .

  Andaj ju lutem mos na shkaktoni probleme !!!

  mire Mire ..por mund te kemi avatar personal me ndonje serial tjeter ?? Question
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 1:21 pm

  Po po mund te keni avatare te ndrysshme , qfare te deshironi !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  libona
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2009-04-26
  Age : 25

  Re: Kujdes !!!

  Post by libona on Tue Jul 21, 2009 1:32 pm

  okey...valii
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Kujdes !!!

  Post by rrita on Wed Jul 22, 2009 11:55 pm

  ok ne rregull
  avatar
  Rebeldeway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 52
  Join date : 2009-11-13

  Re: Kujdes !!!

  Post by Rebeldeway on Mon Mar 01, 2010 9:47 pm

  Pse qfare tema ka pasur me heret?
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Kujdes !!!

  Post by rrita on Sat Mar 20, 2010 8:47 pm

  jo jo nuk ka pas pa rregullsi por eshte veq nje rregull nga vali
  avatar
  El Kun
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 61
  Join date : 2009-03-08
  Age : 27

  Re: Kujdes !!!

  Post by El Kun on Tue Oct 26, 2010 1:18 am

  jeni dek pasha ropt Very Happy ma mir qitja drynin webit se me mjat me zor

  Sponsored content

  Re: Kujdes !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:02 pm