Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by Vali on Tue Sep 02, 2008 12:01 am

  Dje ne mbremje Luisana Lopilato , Felipe Colombo dhe Benjamin Rojas ishin ne disko "Rumy" ne Buenos Aires , deri rreth ores 05 te mengjesit .
  Duket se ne ate mbremje ata kane festuar dicka shume te rendesishme . Aty jane pare duke vallezuar bashke Luisana dhe Felipe , ndersa Benja per fat te keq ishte i semuar , kishte temperatur dhe per kete shkak ai dikur u detyrua te largohet nga mbremja .

  Dicka qka eshte fokusuar nga medjat eshte nje bisede qe kane bere Luisana dhe Felipe bashke , por jo ne pranin e te dashures se Felipes .
  Gjeja tjeter qe eshte fokusuar eshte edhe mos disponimi i ish te dashures se Benjaminit , Maria del Cerro .
  Ne kete mbremje te pranishem ishin edhe disa nga aktoret e serialit Casi Angels .  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by rrita on Thu Sep 04, 2008 12:52 pm

  mendoj qe eshte perfekte qe ata kan qen bashk por veq cami ka munguar ndersa per benjan me vjen keq qe paska qen i semur dhe i deshiroj sherim sa me te shpejt
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by sigi on Sat Sep 06, 2008 4:44 pm

  shume bukur!sa mire feli dhe lu paskan kercyer bashke!ca qejfi!!sa keq benja i semure!urim sa me te shpejte
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by Vali on Sat Sep 06, 2008 7:19 pm

  edhe une i deshiroj Benjas sherim me te shpejte !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  sa mir

  Post by 4everangeles on Tue Sep 09, 2008 11:14 am

  Tung ooooooooo sa jam e gezuar qe kan ndenjur bashk
  kjo eshte perfekte
  mesiguri pse cami nuk ka marr pjes eshte se po ti ishin 4-shja...ateher do fillonin thashethemet qe grupi eshte bashkuar..
  po sa mir do ishte

  O ZOT

  ERREWAY TIENE QUE VOLVER
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by Vali on Tue Sep 09, 2008 2:54 pm

  4everangeles wrote:

  ERREWAY TIENE QUE VOLVER

  Shpresojme !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by Erza on Sun Sep 14, 2008 10:31 pm

  edhe une shpresoj te kthehen

  fotot shum te mira
  benja me siguri o sheru
  luisana shum e bukur
  edhe felipe po doket mir me qto flok
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:56 pm

  pernime keq se spaska qen Camila

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by besaerreway on Sat Nov 29, 2008 3:41 pm

  po bash super me ne fund bashk po pa kamilen
  kush e din cka kan festuu??
  edhe kush eshte e dashura e felipes??
  valyyy
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by rrita on Sat Nov 29, 2008 5:15 pm

  shpresoj qe nese shkojn prap me ndonje feste tjeter eddhe cami te jet aty
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by 4everangeles on Thu Jan 15, 2009 1:56 pm

  popo
  ishalla
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by rrita on Thu Jan 15, 2009 6:28 pm

  Very Happy
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by TinaHG08 on Wed Jan 28, 2009 11:54 pm

  oo bre sa \mire
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by rrita on Thu Jan 29, 2009 12:46 pm

  po valla
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 1:35 pm

  ishlla


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  jeta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 45
  Join date : 2008-01-03
  Age : 24
  Location : prishtine

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by jeta on Sun Feb 08, 2009 1:40 pm

  valla shume te bukura fotot shume shume hehhehe
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 1:43 pm

  normal se ku jone antaret e ERREWAY edhe fotot jone te bukura !
  Heheheh !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by rrita on Mon Feb 09, 2009 3:43 pm

  sigurisht qe po Very Happy

  Sponsored content

  Re: Lu , Feli dhe Benja bashke ne nje disko !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:02 pm