Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Vali on Fri Sep 05, 2008 2:41 pm

  Me siguri qe te gjithe e keni vrejtur se jane bere disa ndryshime ne forum !!!
  Pra me ne fund forumi eshte mbushur me gjera te reja , me ne funde jane kthyer punimet ne forum !!!

  Dua te veqoj se siq e keni pare tash me kemi vendosur nje foto te re si logo te forumit !!! Me siguri i keni vrejtur mbishkrimet e logos !!!

  8 de Octubre - ERREWAY - Siempre fan de ustedes !!!
  Ky eshte titulli i fushates se organizuar nga ERREWAY Kosovo !!! Fushata eshte per diten e ERREWAY , pra per 8 tetore . Me shume info rreth kesaj fushate ju mund ti merreni se shpejti ne forumin tone dhe ne web sitin tone !!!

  Shpresoj se ju kane pelqyer ndryshimet !!!

  Pe rketo ndryshime te reja natyrisht duhet falemenderuar edhe Andin !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by rrita on Fri Sep 05, 2008 6:53 pm

  sigurisht qe me kan pelqyer shum ndryshimet ne forum edhe titulli i fushates eshte shume i qelluar gjithmon do te jemi fans ate erreway kurr nuk do ti zhgenjem se paku un mendoj kshtu tash qka mendojn tjert se di por ndoshta qdo fans mendon kshtu
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Vali on Fri Sep 05, 2008 6:54 pm

  mesiguri se te gjithe mendojne ashtu !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by TinaHG08 on Mon Sep 08, 2008 7:46 pm

  po rrita ke te drjet..vali edhe mua me pelqeyen shume ndryshimet qe kishe bere
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Vali on Mon Sep 08, 2008 11:05 pm

  flm shume


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Erza on Sun Sep 14, 2008 9:41 pm

  shume te bukura
  te uroj Vali
  bravo!
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Erza on Sun Sep 14, 2008 9:42 pm

  ah meq jemi tek ndryshimet dua te ju kerkoj falje sepse ka shume kohe qe nuk kom qene ne forum , pra qe nuk jom pergjigj ne forum ! Por kom pase shume pune !
  Ok .
  Tahs skom me ju lon rehat !
  heheheheh !
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by rrita on Thu Sep 18, 2008 1:16 pm

  ok nuk ka problem erza je e mirpritur ne forum hehe :d
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Vali on Thu Sep 18, 2008 8:52 pm

  Op de , je e mirpritur dhe nuk ke nevoj te brengosesh !

  hehehe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Erza on Tue Sep 23, 2008 11:51 pm

  flm shume Vali dhe Rrita
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by rrita on Fri Sep 26, 2008 9:40 pm

  ska per se erza
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Vali on Fri Sep 26, 2008 9:44 pm

  Ska perse !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  brigi_rbdliveinkosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 7
  Join date : 2008-09-30

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by brigi_rbdliveinkosovo on Tue Sep 30, 2008 12:22 am

  forumi sh sh i mir mer
  shum cool
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by rrita on Sun Oct 05, 2008 6:50 pm

  nuk ka dyshim eshte forum fantastik
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Vali on Sun Oct 05, 2008 10:01 pm

  Flm shume !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by rrita on Mon Oct 06, 2008 4:32 pm

  sps

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by besaerreway on Fri Oct 24, 2008 12:18 pm

  sa kam pas deshire te marr pjese ne kete lloj forumi
  dhe me ne fund e gjettaaa
  eehhe
  shum shum i mire
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by rrita on Thu Oct 30, 2008 1:41 pm

  heheh ani bash mir qe e paske gjetur nje forum te grupit me te mrekulueshem ne bote erreway

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by besaerreway on Fri Oct 31, 2008 9:45 pm

  po valla
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Vali on Sat Nov 01, 2008 1:24 am

  Flm per kompliment !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by besaerreway on Sat Nov 01, 2008 1:38 pm

  sps
  Razz
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:17 pm

  tung te gjithve

  qysh jeni be njerz
  jom Gerta mesiguri qe ju kujtohem

  e di qe per ni koh shume te gjate skom hi ne forum po qyshtu o kon puna
  po neyse
  tash kom me hi ma shopesh e skom me ju lon rehat
  heheheh

  forumi paska ndryshu shume
  bravo Vali
  teper i mire
  edhe flm shume per te gjitha
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Vali on Sun Nov 23, 2008 5:43 pm

  Mire se u ktheve Gerta !
  Na kishe mungur shume !

  Dhe FLM shume per te gjitha !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  www.losserranos-ks.co.nr
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 11
  Join date : 2008-12-15
  Age : 26
  Location : N'kthes t'Rufcit te Vrella

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by www.losserranos-ks.co.nr on Mon Dec 15, 2008 5:31 pm

  Nuk e kom pa dizajnin e vjeter por ky ndoshta eshte ma i mir. Por sosht qaq i mir.
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by rrita on Mon Dec 15, 2008 10:22 pm

  ok mendimi yt per ne osht the best

  Sponsored content

  Re: Me ne fund nje forum me ndryshe !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:02 pm