errewAy a do te kthehet???

  Share
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  errewAy a do te kthehet???

  Post by 4everangeles on Tue Sep 09, 2008 11:20 am

  a do te kthehet ERREWAY ?????????????????????????????
  dhe a do vi ne Kosove??????????????????
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by Vali on Tue Sep 09, 2008 2:38 pm

  Nek e di nese do te rikthehen , ndersa sa i perket asaj se a do te vine ne Kosove , mund te them se JO !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by rrita on Tue Sep 16, 2008 12:48 pm

  shpresoj qe erreway do te kthehet prap
  dhe sa i perket a do te vij ne kosov menoj qe nese ata do ta bejn nje turne te tyre ne te gjith boten do te vinin edhe ne kosove
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by TinaHG08 on Tue Sep 16, 2008 3:34 pm

  po pra rrita ka te drejt por kurr sbesoj se do bejne turne...

  tema me mire kish qen te qyhej a do vi ne kosove erreway nese rikthehen se eshte nje tem a do ritkhet erreway
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by rrita on Wed Sep 17, 2008 7:17 pm

  ok tina ke te drejt per temen qe mendon vertet me mir do ishte
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by Vali on Wed Sep 17, 2008 8:06 pm

  Ok
  Pasi qe ju pelqen te beni nje tema ashtu siq thot Tina , bejeni , e presim !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Sela
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-01

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by Sela on Sun Nov 16, 2008 3:06 pm

  nuk besoj qe do te rikthehenn
  avatar
  Lina
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 33
  Join date : 2008-07-05
  Age : 26
  Location : Prishtina

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by Lina on Sun Nov 16, 2008 3:36 pm

  valla nuk po di ii

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by besaerreway on Sat Nov 29, 2008 6:18 pm

  Jo definitivsht jo
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by rrita on Sat Nov 29, 2008 10:56 pm

  sdihet bessa ndoshta kthehen

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by besaerreway on Tue Dec 02, 2008 2:29 am

  sma emrr menja ma shum jo se po

  Sponsored content

  Re: errewAy a do te kthehet???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm