Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Wed Jan 02, 2008 1:56 am

  Cka mendoni pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ???
  Pse ajo braktisi grupin ERREWAY ???
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by rrita on Fri Jan 18, 2008 10:53 pm

  sepse ajo tash eshte ne teater edhe nuk ka ps kontrat me erreway
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 1:29 am

  Arrow Nuk e di Exclamation Exclamation Exclamation Nuk kam ide se pse ajo nuk eshte me pjese e ERREWAY-it . Exclamation Exclamation Exclamation Edhe pse eshte folu se ajo me deshire e ka braktisur grupin per te vazhduar karrieren e saj ne aktrim . Sad Evil or Very Mad affraid

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by sasha on Sun Mar 30, 2008 10:53 pm

  Edhe une sikur se ti Erza se kam iden aaaaaaaaa .
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:27 pm

  Valla se di , do po thoj se nuk ak pas kontrat me ERREWAY po se di .
  avatar
  Chrisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02
  Age : 28

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Chrisa on Fri May 02, 2008 2:41 pm

  Un lexova ne nje revist se Luisana nuk ndjeheshte mire me Chris Morenen sepse ndjente se nuk do perparonte!! prandaj dhe hiku! Dhe ka te drejte se shikoni ku ka arritur Luisana dhe ku andaret e tjer te erreway-it
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 3:28 pm

  I love you un kam lexuar se ajo esht larguar per shkak te oblogimeve te tjera si modelizmi kjo esht ajo qe kam lexuar. Grupi me nuk esht i njejt pa luisanen do te doja qe ajo te kthehej I love you

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:41 pm

  Se di .
  Skam hiq ide .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 7:55 pm

  Luisana ia futi kot fare kur u largua nga Erreway. Ju, fansat e saj, do me falni qe po e them, po u tregua komplet idiote ne ate pike! Ajo u be e famshme fale Erreway! Dhe si ia shperblen? Duke u larguar!!!!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:16 pm

  sepse ishte e angazhuar me pune te tjera dhe po ta verejme ajo po arrin me lart se antaret e tjere te erreway!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Thu Jul 24, 2008 11:23 pm

  Do me falni qe po tregohem kaq e hapur, po seriozisht nuk duroj dot!

  Luisana po arrin me lart se te tjeret! Po, normale! Ajo ka nje te kaluar te shkelqyer nga Erreway dhe Rebelde way! Ka qene pjesemarrse ne Chiquititas, super e famshme ne te gjithe boten, ka bere rolin e Mias, qe shume e adhurojne, ka incizuar 3 disqe dhe ka bere turne ne gjithe Ameriken Latine, Evrope dhe Izrael!

  Cfare mund te kerkoje me shume? Me kete karriere ne moshe te re, kush nuk do ti ofronte projekte?

  Mua me duket se Luisana e shfrytezoi me shume se c`duhet faktin e te qenit nje ish-Erreway! Ajo tashme as qe e permend, njelloj si te mos kete ekzistuar!
  Luisana nuk do ishte ajo qe eshte pa fansat e Rebelde way dhe pa Erreway!
  Me vjen keq, po kete duhet ta pranoni!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 4:02 pm

  Ajo fitoi nga ERREWAY ate qe deshi , ate qe endrroj e pastaj ata i shkatrroi per te qene vete nr.1 , ky eshte nje fakt apo jo .

  Dhe ti Marisa ke plotsisht te drejte .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Fri Jul 25, 2008 4:22 pm

  i shkaterroi!!!!!te lutem dhe nuk ka qene vetem luy ajo qe u be e famshme dhe e vetmja qe ka oferta!!!!me sa kam degjuar te gjithe antaret e erreway jane te zene me projekte te ndryshme!!!!!!!!!!ata te gjithe jane te famshem fale grupit jo vetem lusiana!!!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 4:50 pm

  Sigursisht qe te gjithe jane bere te famshem fale grupit, po te pakten nuk e mohojne faktin qe kane qene pjese e tij! Gjithmone e kane te pranishem grupin, jo si Luisana qe nuk do t`ia dije se c`behet me te!
  Sigi, te kam shoqe dhe nuk dua sherr kot, po ajo qe eshte e vertete, eshte e vertete!

  Vali, faleminderit qe me mbeshtet!


  Last edited by Marisa on Sat Jul 26, 2008 12:44 pm; edited 1 time in total
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 5:54 pm

  Ska perse , nuk ishte vetem se desha te te mbeshtesja ty Marisa , por e thashe ate qfare eshte , i thashe gjerat ashtu siq jane .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Sat Jul 26, 2008 5:19 pm

  Marisa wrote:Sigursisht qe te gjithe jane bere te famshem fale grupit, po te pakten nuk e mohojne faktin qe kane qene pjese e tij! Gjithmone e kane te pranishem grupin, jo si Luisana qe nuk do t`ia dije se c`behet me te!
  Sigi, te kam shoqe dhe nuk dua sherr kot, po ajo qe eshte e vertete, eshte e vertete!

  Vali, faleminderit qe me mbeshtet!

  as une nuk dua sherr kot dhe flm qe konsideron shoqe!dhe nuk me pelqen te grindem me shoqet e mia per gjera te kota!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Sat Jul 26, 2008 5:36 pm

  tamam! as une nuk dua diskutime kot fare, po thjesht po thoja mendimin tim, nuk me duket fare i drejte largimi i Luisanes!

  Sado qe te flasim ne, nuk besoj se ajo do ndryshonte mendim, e vetmja gje qe do arrinim, do ishin grindjet me njeri - tjetrin!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Sat Jul 26, 2008 11:34 pm

  po ne do grindeshim dhe nuk do zgjidhnim asgje!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Sat Jul 26, 2008 11:37 pm

  shum e sakte!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by rrita on Sun Jul 27, 2008 7:25 pm

  sepse ajo deshiron te punoj ne teater
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Jul 29, 2008 11:32 pm

  Jo nuk besoj , nuk eshte vetem pse ajo ka deshiruar te punoj ne teater .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 2:46 pm

  sepse ajo deshiron qe vet ta vazhdoj karrieren e saj solo

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by adnon on Wed Aug 06, 2008 1:17 am

  po per veti e kan pse jun da po mu pom intereson a ka me ja nis edhe niher qyky serial se ne shipri po lujke tash a ka me ja nis edhe niher se atje gati mu kry isht ishalla ja nis edhe niehr se e lan gjys per shkak te floricientes oki tungi te gjihtve Razz:P:O
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by TinaHG08 on Sat Aug 09, 2008 7:50 pm

  ME VJEN SHUME KEQ QE MIA NUK ESHTE ME NE ERREWAY NUK E DI NUK ME DUKET ME GRUPI SI PERPARA
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 12, 2008 2:18 pm

  Kur ajo u largua u shkatrrua grupi .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm