Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Share
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by TinaHG08 on Tue Aug 12, 2008 2:55 pm

  e vertet vali pajtohem me ty
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 12, 2008 8:29 pm

  Faleminderit perperkrahje TINA .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by 4everangeles on Tue Aug 12, 2008 9:07 pm

  se pari mendohet se Luly nuk shkoi ne koncertin ne Madrid,per arsye se ka pasur shum pun..por me ne fund kuptohet se Luly,e ka len grupin..

  Shum njerz mendojn,se Lu e ka len grupin per shkak te perfitimeve personale...

  sepse ne grup nuk arrinte te fitonte mjaft para

  me von grupi erreway pa lun beri disa koncerte ...mjaft te medhaaa....
  dhe tregonte se do bente nje cd
  dhe bente foto te reja
  qka ka ndodhur qe erreway u shpernda?????dhe ata 3 qe kishin mbetur

  Kjo pse nuk eshte e sterio spaces...  PSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE???????
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Thu Aug 14, 2008 1:33 am

  une nuk medoj qe eshte thjesht ceshtje fitimi!
  Luisana ka filluar te punoje qe e vogel, dhe nuk besoj te jete ne nje gjendje te keqe ekonomike!
  duhet te kete pasur dicka me shume qe grupi u nda!
  patjeter duhet te jete dicka, dicka qe nuk eshte marre vesh nga shtypi dhe nga fansat!

  Sponsored content

  Re: Pse Luisana nuk eshte me pjese e ERREWAY-it ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm