Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by Vali on Wed Jan 02, 2008 1:59 am

  Cili eshte casti me i lumtur qe keni perjetuar ne jeten tuaj ?
  Nese deshiron ti na rrefe te gjitheve kete qast .

  drenusha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 8
  Join date : 2008-01-18

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by drenusha on Sun Jan 20, 2008 2:25 am

  gjdo qast ka vler gjdo qast ka gzim poor shpesh jemi ne ata te cilet nuk dim ta qfrytzojme, si qast te veqant nuk me kujtohet tani por e di qeka shume.
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 2:06 am

  Arrow Qasti me i lumtur do te ishte kur te vjen PAVARSIA se spo rrihet hiq pa ta breeeeeeee . Hahahahahhahahahahahah (Te verteten po e thom) . Very Happy Smile
  Arrow Shume CREAZY aaaaaaa Exclamation Exclamation Exclamation
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 6:02 pm

  Plot qaste ka . Sdi qka me vequ .
  avatar
  Chrisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02
  Age : 28

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by Chrisa on Sat May 03, 2008 2:17 pm

  Nuk me ka ardh ala! Po e pres!!!!!!Razz
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 11:42 pm

  si qastin me te lumtur ne jet do veqoja rastin kur babi im i shpetoi nje operacioni qe duhej bere ishte shum rrezik dhe kur ai shpetoi u ndjeva vajza me e lumtur ne bot I love you
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 3:29 pm

  Ka pasur plot momente te bukura, po them se me te mirat jane ato qe kam kaluar me familjen dhe shoqerine!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 3:31 pm

  Nuk e di se cilin qast te bukur ta vecoj , sepse te gjithe qastet e bukura kane qene te lumtura dhe te pa harruera .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 8:53 pm

  ka plot qaste te lumtura por qasti me i lumtur ne jeten time eshte kur mblidhemi te gjith te afermit qe jemi me te rinj dhe flasim dhe bejm shaka bashk

  Sponsored content

  Re: Casti me i lumtur ne jeten tuaj ...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:01 pm