Benja pjese e projektit "Jake & Blake" !

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Benja pjese e projektit "Jake & Blake" !

  Post by Vali on Sun Sep 28, 2008 10:23 am

  Projekti me i ri nga Disney, Cris Morena Group dhe RGB , “Jake & Blake” tregon historin e dy vėllezėrve binjakė , por qe ne tersi ndryshojne nga njeri tjetri ! Blake eshte nje Gjentellmen dhe Don Zhuan , nje yll popi , i famshem ne te gjithe boten . Eshte i bukur , i popullarizuar dhe i talentuar . Kure Jake , vellau i tij binjake , eshte nje djalosh intelegjent , adhurues i matematikes .
  Edhe Benjamin Rojas eshte pjese e ketij projekti , ai kendon ne realitet kenget e ketij filmi , mirpo ne film paraqitet se ato kenge i kendon Blake !
  Ne kete projekt paraqitet edhe Victoria Maurette si menagjerja e Blake , dhe Diego Child si gitaristi i tij .
  Projekti do te lansohet nga Disney Channel ne SH.B.A. , sic ka bere me Hanna Montana , High School Musical dhe Jonas Brothers .
  Benja eshte duke e punuar diskun e tij te ri solo (diskun me tema rreth ketij projekti) ne studion El Pie , aty ku ai bashke me Felipen , Luisanen dhe Camilen kane punuar edhe disqet Seńales dhe Tiempo (dy albumet e pare te ERREWAY) .
  Po ashtu Benjamin me para pak ditesh (me 18.07.2008) ka mbajtur edhe nje koncert ne Gran Rex , ne koncert ai ka kenduar kenget te cilat do te jene pjese e albumit te tij te ri solo .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benja pjese e projektit "Jake & Blake" !

  Post by rrita on Sun Sep 28, 2008 2:59 pm

  i uroj shum fat benjas ne qdo pun qe ai ben
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benja pjese e projektit "Jake & Blake" !

  Post by Vali on Sun Sep 28, 2008 9:11 pm

  Gjithashtu !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Benja pjese e projektit "Jake & Blake" !

  Post by 4everangeles on Mon Sep 29, 2008 8:37 pm

  edhe un i uroj shum fat
  sepse e meriton

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Benja pjese e projektit "Jake & Blake" !

  Post by besaerreway on Wed Oct 22, 2008 6:19 am

  Fat shum Fat
  se ka nje Ze shum shume te bukur
  e meriton nje karriere
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Benja pjese e projektit "Jake & Blake" !

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:39 pm

  fat per Benjan

  Sponsored content

  Re: Benja pjese e projektit "Jake & Blake" !

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:04 pm