qka mendoni per valin

  Share

  dijada
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-09

  qka mendoni per valin

  Post by dijada on Sun Sep 28, 2008 10:56 pm

  gati te gjitha temat jan nga vali.
  qka mendoni per valin Very Happy
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Mon Sep 29, 2008 12:41 pm

  Hehehehe , FLM shume Dijada per kete teme !
  Me te vertet do me interesonte mendimi juaj per mua !
  hehehehe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: qka mendoni per valin

  Post by 4everangeles on Mon Sep 29, 2008 8:34 pm

  mendimi im eshte shum i mir!!
  mendoj se je shum i menqur
  dhe faleminderit qe e keni be ket forum
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: qka mendoni per valin

  Post by 4everangeles on Mon Sep 29, 2008 8:34 pm

  mendimi im eshte shum i mir!!
  mendoj se je shum i menqur
  dhe faleminderit qe e keni be ket forum
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Mon Sep 29, 2008 9:10 pm

  Heheheh , FLM shume shume 4everangeles !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  dijada
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-09

  Re: qka mendoni per valin

  Post by dijada on Mon Sep 29, 2008 9:17 pm

  a ban edhe une me than mendimin per ty?
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Mon Sep 29, 2008 9:22 pm

  Natyrisht ! Kete mund ta beni te gjithe !
  Heheheh


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: qka mendoni per valin

  Post by rrita on Tue Sep 30, 2008 6:06 pm

  edhe un mendoj qe eshte njeri i menqur dhe thnx shum qe e ke bere ket forum
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Tue Sep 30, 2008 11:22 pm

  hehehe
  Flm shume Rrita !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: qka mendoni per valin

  Post by rrita on Wed Oct 01, 2008 8:07 pm

  sps vali
  Very Happy

  dijada
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-09

  Re: qka mendoni per valin

  Post by dijada on Tue Oct 07, 2008 1:06 pm

  mendoj qe je shum i menqur,adhurus i falkt i erreway edhe shum e ke bo forumin e mir Very Happy
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: qka mendoni per valin

  Post by 4everangeles on Thu Oct 09, 2008 9:07 pm

  e vertet Dijada.
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Thu Oct 09, 2008 10:47 pm

  Flm Dijada !
  Flm shume !
  Eshte e vertet se jom adhurues i flaket i ERREWAY ! .. dhe gjithmone do te jem !!!
  Hehehe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: qka mendoni per valin

  Post by rrita on Fri Oct 10, 2008 1:10 pm

  te gjithe do te jemi fans te flakt te erreway sepse ja vlen

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: qka mendoni per valin

  Post by besaerreway on Wed Oct 22, 2008 5:55 am

  ti je nje fans djal i erreway
  se ka shumica e djemve kosovar qe me ja permen kete gr perqeshin

  e kjo me pelqen te tii se je diq especia
  ehhee
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Wed Oct 22, 2008 10:02 pm

  Nuk o pune qe jom espacal , mirpo eshte puna se dua te jem real , jame i sigurt e 80% e rinise shqiptare i njohin ERREWAY dhe Rebeldeway dhe jane adhurues te tyre , mirpo nuk e pranojne kete fakt !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: qka mendoni per valin

  Post by besaerreway on Thu Oct 23, 2008 11:57 am

  heheh
  spo rrej jooo
  Razz
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: qka mendoni per valin

  Post by 4everangeles on Fri Oct 24, 2008 5:42 pm

  TE GJITH NE
  GJITHMON DO JEMI ME ATA RREBEL
  QE NA MESUAN AQ SHUM GJERA
  AQ SHUM
  ME ATA RREBEL QE NA BEN TE RRITEMI

  ME ATA RREBEL-
  ME ATA
  ME VETEM ATA
  ME
  ERREWAY
  ME RREBELET E VERTET
  ME ORIGJINALITETIN E TYRE
  ME ERREWAY'
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: qka mendoni per valin

  Post by rrita on Fri Oct 24, 2008 6:51 pm

  po e vertet eshte gjithmon do jemi me ata rebelet tone origjinal edhe kurre nuk do ti zhgenjejm


  4-ever yours rebeldeway-ERREWAY

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: qka mendoni per valin

  Post by besaerreway on Fri Oct 24, 2008 9:36 pm

  bravisimoooooo
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: qka mendoni per valin

  Post by 4everangeles on Thu Nov 06, 2008 6:49 pm

  SEPSE NE JEMI -----PERGJITHMON ERREWAYAN
  HAHAHA
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: qka mendoni per valin

  Post by rrita on Thu Nov 06, 2008 9:56 pm

  op de gjithamon do te jemi me ta parasiempre 4-ever
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Sat Nov 08, 2008 1:24 pm

  Githmone do jem me ORGJINALIN !!!

  ME ERREWAY !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: qka mendoni per valin

  Post by besaerreway on Sat Nov 08, 2008 6:38 pm

  valla po me origjinalin
  hiq ma teper
  ke fol val e ski qka me fol ma
  e kryte ti per sivjet:P:D
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Sat Nov 08, 2008 7:02 pm

  Po aaa ,
  hehehe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 5:57 pm