qka mendoni per valin

  Share
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: qka mendoni per valin

  Post by rrita on Sat Nov 08, 2008 8:29 pm

  op de hehe


  mir e keni orgjinali eshte dhe do te jet nr.1
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Sat Nov 08, 2008 8:34 pm

  Hey kisha dasht me dit mendimin e Tines per mu !!!
  Tina pse spo e jep mendimin tand per mu bre ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Sela
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-01

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Sela on Sun Nov 16, 2008 2:35 pm

  Ke te drejt besa......
  je nje djal shum i menqur dhe jo shovist ndryshe
  nga gati te gjith djemt ne kosovar
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:28 pm

  Vali je 1-sh

  brovo bre ma i miri je
  veq vazhdo keshtu

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: qka mendoni per valin

  Post by besaerreway on Sat Nov 29, 2008 3:43 pm

  pe menoj edhe valin kapak rebele
  hehehe 1sh je ehehhe
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: qka mendoni per valin

  Post by 4everangeles on Thu Jan 15, 2009 2:04 pm

  Nime Val moti kam dasht me te pyt po kum harru,a je rrebel ne jeten reale
  ??
  du me than a i perngjet pak ew..dhe rebelde way?????
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Thu Jan 15, 2009 8:41 pm

  Shume !
  hehehehe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: qka mendoni per valin

  Post by 4everangeles on Thu Jan 22, 2009 1:35 am

  ne qfar aspekti??du me than!!!ku je rrebel
  un e kam nje te keqe..du me than shum...se jam shum e urt...nuk bej ato probleme qe i bejn ne ew..dhe rw
  hehhee..sjam kerkah...
  p.sh....trego naj prob....qe ke be...

  un jo edhe aq po po
  kam be do probleme te vockla....po nuk mund te quhen rrebele

  te gjith me thon se jam e urt..
  do doja te isha rrebele
  por natyra me ka krijuar keshtu
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: qka mendoni per valin

  Post by TinaHG08 on Wed Jan 28, 2009 11:48 pm

  eshte shume i perlkushtuar ne [pun per te ber forumin as me infortamvit...bravo vali
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 1:38 pm

  hehehe ! ashtu eshte dua qe te ju tregoje te gjithve fansave te ERREWAY te gjitha te rejat per ata !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: qka mendoni per valin

  Post by rrita on Mon Feb 09, 2009 3:50 pm

  thnx

  Sponsored content

  Re: qka mendoni per valin

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:00 pm