Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by Vali on Wed Nov 19, 2008 11:35 pm

  Aktori dhe kengetari Argjentinas Benjamin Rojas , i cili koheve te fundit eshte duke aktruar edhe ne serialin Jake & Blake eshte ndare nga Maria del Cerro . Ata te dy u ndane pas nje romance te gjate , te cilen ata edhe e planifikuan te e kurorzonin me martese . Kjo ndarje nuk ishte e papritur sepse Benja dhe Maria ka kohe qe kane qene ne fokus te mediave Argjentinase , sepse ata koheve te fundit kishin shume probleme ne mes veti . Mirpo nuk duhet harruar se Benja dhe Maria para me shume se nje viti (gjegjesisht ne veren e vitit te kaluar) kishin thene se shume shpejte ata do te martohen , mirpo kjo per fate te keq nuk ndodhi !
  Mirpo sic duket Benjamin Rojas menjehere ka gjetur ngushllim nga nje vajze tjeter . Benja eshte pare me Majo Lovrich dhe dyshohet ajo te jete e dashura e tij me e re ! Majo eshte nje modele e njohur argjentinase dhe ajo eshte rreth 34 vjete .


  By : www.bri-kosovo.net.ms


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Thu Nov 20, 2008 2:35 pm

  mendoj qe eshte nje lajm i mir qe benja eshte ndar nga maria sepse ajo vertet nuk ka qen per te ndersa sa per ket femren tjeter mendoj qe lidhja nuk do ti zgjas shum  per mendimin tim ai me mir eshte te bashkohet prap me camilen jan qift perfekt
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by Vali on Thu Nov 20, 2008 10:06 pm

  As mua nuk do te me pelqente te i zgjaste shume lidhja me kete vajze , sepse ajo eshte shume e vjeter per Benjan !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Fri Nov 21, 2008 1:58 pm

  po ke te drejt vali
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:20 pm

  jo mir po te per mir Vali

  normal se duhet me u nda ng akjo tjetra
  kjo e tjetra koka plak more
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Fri Nov 21, 2008 11:07 pm

  ajt breh se ndahet ndoshta

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by besaerreway on Sat Nov 29, 2008 3:36 pm

  kuku u bona nervoz me qit
  se benja po kalon me nje plake
  ehste e evrtet se dashuria nuk njeh moshe
  p0or kur mashkulli eshte me i vjeter se femra
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Sat Nov 29, 2008 5:25 pm

  qdo kush mendon qe dashuria nuk ka kufij por un mendoj qe ka si per shembull ne ket info


  por prap shpresoj qe nuk do ti zgjas shum benjas dhe ksaj tjetres (mayo lovrich)
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Mon Dec 01, 2008 5:16 pm

  hej e kam lexo nje lajm tek webi www.bri-kosovo.net.ms qe benja pas ndarjes se tij nga maria del cerro nuk eshte me askend ne lidhje ai ne nje intervist tek revista 'luna teen' se me pelqen te jem vetem

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by besaerreway on Tue Dec 02, 2008 2:23 am

  edhe ma keq ma mire me ni qike
  se vet :S
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Tue Dec 02, 2008 1:21 pm

  ok ajt se e gjen hehe
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by TinaHG08 on Wed Jan 07, 2009 5:28 pm

  hahaha le mi..

  qe sa e kom prit kit lajm ...!!!
  xd
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Thu Jan 08, 2009 2:34 pm

  e po tash mendoj qe te gjith jemi te gezuar per kete lajm por benjas i uroj shum lumturi ne jet
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by 4everangeles on Wed Feb 04, 2009 9:15 pm

  ooo ma mir me marian
  se
  me
  at
  budallaqen
  34 vjeqe
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Thu Feb 05, 2009 12:39 pm

  o ndoshta nuk osht as me qeto 34 vjeqaren
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 1:27 pm

  Nuk dihete disa thone se oshte me qato e disa tjere qe nuk eshte !

  ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by rrita on Mon Feb 09, 2009 3:53 pm

  ishalla jo
  ishalla osht thashethem
  edhe ishalla kthehet me camilen prap hehehe

  Sponsored content

  Re: Benjamin ndahet nga Maria del Cerro !

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:04 pm