Ka filluar "Atraccion x4" !

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Ka filluar "Atraccion x4" !

  Post by Vali on Mon Nov 24, 2008 11:39 pm


  Ne "Canal 13" ka filluar transmertimi i komedise me te re Argjentinase "Atraccion x 4" , prodhuar nga "Ideas del Sur" . Ju e dini se ne kete serial luajne edhe dy aktoret e njohura Argjetinase nga seriali "Rebeldeway" , njeherit edhe ish-antaret e grupit ERREWAY , Luisana Lopilato (Nina) dhe Camila Bordonba (Malena) !!!
  Ky serial ka kohe qe eshte duke u pritur nga fansat e ketyre dy aktoreve , sepse siq e dini keto dy aktore pas 5 vitesh bejne nje serial se bashku , madje ato ne kete serial paraqiten si dy motra !
  Luisana paraqitet ne kete serial si Nina , vajza me e madhe e Hamlet Lacalle (Gabriel Goity) dhe motra e Malenes (Camila Bordonaba) dhe Paules (Jenny Williams) . Ajo takon rastesisht Franciskon (Rodrigo Guirao Diaz) djaloshin me te madhe te familjes Suárez ne te cilin edhe dashurohet .
  Ndersa Malena (Camila Bordonaba) takon ne nje mbremje vellaun e Franciskos , Keton (Elias Viñoles) . Edhe Malena dashurohet ne Keton dhe rastesisht edhe motra e vogel Paula dashurohet ne vellaun me te vogel te familjes Suárez , ne Pablon (Dario Lopilato) . Aty fillon tregimi i dashurise se tre vellezerve dhe tri motrave dhe batutave interesante dhe qesharake te ketyre aktoreve .
  Transnsmertimi i serialit sipas kohes lokale ne Argjentine behet ne ora 19:00 , mirepo sipas kohes sone lokale seriali transmertohet ne ora 22:00 .

  Ne ju kemi sjellur disa foto te shkeputra nga disa epizode te ketij seriali dhe po ashtu ju kemi sjellur edhe disa Fotoposter te Camiles dhe Luisanes qe jane bere gjate gjirimeve te ketij seriali .

  Las Latinas (Atraccion x4) / 20 photos
  Camila Bordonaba (Photoshoot's) / 7 photos
  Luisana Lopilato (Photoshoot's) / 20 photos
  Camila & Luisana (Photoshoot's) / 13 photos
  Luisana Lopilato - Atraccion x 4 (Cap. 1) / 36 photos
  Luisana Lopilato - Atraccion x 4 (Cap. 2) / 29 photos
  Luisana Lopilato - Atraccion x 4 (Cap. 3-10) / 56 photos
  Camila Bordonaba - Atraccion x 4 (Cap. 1-15) / 30 photos  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Ka filluar "Atraccion x4" !

  Post by rrita on Thu Nov 27, 2008 12:41 pm

  thnx shum per informacion

   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm