Dhurata juaj per festa te fund vitit !

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Dhurata juaj per festa te fund vitit !

  Post by Vali on Thu Dec 25, 2008 12:39 am

  Cila do te deshironit te jete dhurata qe ju do te deshironit qe te ju dhuronte nje i afer apo mike per festat e fund vitit ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Dhurata juaj per festa te fund vitit !

  Post by rrita on Thu Dec 25, 2008 8:01 pm

  do te doja nje cd ose nje poster nga erreway edhe pse kam shum por kjo do te ishte dhurata me e mir
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Dhurata juaj per festa te fund vitit !

  Post by TinaHG08 on Fri Dec 26, 2008 1:55 am

  Do doja nje cd te florit dhe erreway origjinal gjithashtu nje poster te ktyre te fundit....
  te gjitha ne nje kuti.. hahaha Very Happy
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Dhurata juaj per festa te fund vitit !

  Post by Vali on Wed Dec 31, 2008 1:25 pm

  heheeh
  shpresoje qe ti sjell ndonje i aferm apo mike keto dhurata !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: Dhurata juaj per festa te fund vitit !

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm