EWI Kosovo - 2 Vite

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by Vali on Thu Dec 25, 2008 12:41 am

  Me 23 dhjetore 2006 startoje web siti dhe klubi i fansave i vetemi Shqiptare i grupit Argjentinas ERREWAY dhe i aktoreve te serialit "Rebeldeway" . Fillimisht me nje dizajne te thjeshte dhe me domein .tk dhe .net.ms . Sukseset e ERREWAY Kosovo vazhduan , duke fituar qertifikate zyrtare nga EWI si web siti dhe klubi i fansave zyrtare i ERREWAY ne Kosove . Pastaj staffi i ERREWAY Kosovo sjelli per te gjithe fansat e Luisana Lopilatos edhe nje web site per kete aktore , modele dhe kengetare (ish-antare e grupit ERREWAY) , nje web site i cili menjehere arriti vizitueshmeri te madhe . Ne nuk u ndalem me kaq , ku pas me shume se nje viti ne ju sjellem te gjithve fansave te ERREWAY forumin e pare te ketij grupi ne shqip . Dhe se fundi ERREWAY Kosovo ju sjelli te gjithve fansave te Camila Bordonaba dhe Benjamin Rojas web sitet dhe klubet e fansave te para shqiptare dhe zyrtare ne Kosove .
  Me shprese se do te vazhdojme te ju sjellim risi te reja ne ju falemenderojme te gjithve ju vizitore te web sitit tone per vizitat tuaja te shumta qe na mundesuan edhe nje domein .com falas .
  Faleminderit shume !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by rrita on Thu Dec 25, 2008 7:56 pm

  urime! happy! felice!
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by TinaHG08 on Thu Dec 25, 2008 8:05 pm

  Urime ditlidja...


  Shume urime per neve..
  Shume urime per neve..
  Shume urime per neve..!!!!
  Shume urime per EWK..! Wink

  Urime..!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by Vali on Wed Dec 31, 2008 1:15 pm

  Hehhee .
  FLM shume .
  Urime per te gjithe antaret e forumit dhe vizitoret e websitit , gjithashtu edhe nje urime per ty Tina , sepse edhe ti je moderatore e ketij forumi .
  Urime !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by 4everangeles on Sun Jan 11, 2009 7:33 pm

  URIME DITLINDJA
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by Vali on Thu Jan 15, 2009 8:36 pm

  FLM shume !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by sigi on Sat Jan 24, 2009 10:38 pm

  megjithese shuuume vone.....URIME!!!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by Vali on Sat Jan 24, 2009 10:44 pm

  Kurre nuk eshte vone (hehehe)
  FLM shume Sigi !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by TinaHG08 on Wed Jan 28, 2009 11:42 pm

  Ke te drejt vali..kurr seshte von...xD
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by rrita on Thu Jan 29, 2009 12:42 pm

  ashtu eshte
  jam dakort me ju

  Sponsored content

  Re: EWI Kosovo - 2 Vite

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:02 pm