Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by Vali on Thu Dec 25, 2008 12:47 am

  Mire se erdhet ne EWI Kosovo !
  EWI Kosovo (WebSite) vazhdon te ju sjelle risi te reja . Tashme ne ju kemi pergaditur dizajnin e ri te web sitit . Ky dizajn eshte me ndryshe se dizajnet e kaluera dhe eshte edhe dizajne festiv , dhe ky dizajne do te ju shoqeroje juve vetm gjate ketij muaji dhe gjate fillimit te muajit te ardheshem (Dhjetore 2008 - Janare 2009).
  Pra ky eshte dizajni i pergaditur nga ne per festat e fundvitit . Mirpo gjate ketij muaji (Dhjetore) jo vetem qe festojme Krishtelindjet dhe Vitin e ri 2009 , por ne festojme edhe dy vjetorin e themelimit dhe hapjes se ERREWAY Kosovo . Pra me 23 dhjetore te vitit 2006 u hape web siti dhe klubi i fansave i pare i ERREWAY-it ne Kosove .
  Dhe me 1 Janare ne festojme edhe 1 Vjetorin e forumit te ERREWAY Kosovo !
  Nuk do e zgjese me shume mirpo vetem dua te ju uroje te gjithve Krishtlindjet dhe Vitin e ri , ne emrin time dhe te gjithe stafit te EWI Kosovo . GEZUAR 2009 !!! Ju urojme nje vite te mbare dhe te suksesshem , dhe se te gjitha deshirat tuja te realizohen ! Edhe nje here GEZUAR KRISHTELINDJET DHE VITIN E RI 2009 !!!  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by TinaHG08 on Fri Dec 26, 2008 1:25 pm

  i mire eshte Wink
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by rrita on Fri Dec 26, 2008 5:40 pm

  super dizajn vertet me pelqen shum Very Happy
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by TinaHG08 on Sat Dec 27, 2008 11:25 pm

  mendimi yt..
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by rrita on Wed Jan 07, 2009 2:34 pm

  sigurisht
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by Vali on Sat Jan 10, 2009 8:49 pm

  FLM vajza .
  Mirpo tash kemi nje dizajn tjeter te ri !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by rrita on Sun Jan 11, 2009 9:14 pm

  me pelqen edhe dizajni i ri
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by Vali on Thu Jan 15, 2009 8:56 pm

  flm


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by rrita on Fri Jan 16, 2009 3:25 pm

  sps
  avatar
  DreFxS
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 12
  Join date : 2009-02-07

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by DreFxS on Sat Feb 07, 2009 7:27 pm

  Me pelqen ky forum ..!!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 1:45 pm

  ok


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: Dizajni festive i EWI Kosovo (WebSite) !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:04 pm