Gezuar Vitin e ri 2009 !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Gezuar Vitin e ri 2009 !!!

  Post by Vali on Wed Dec 31, 2008 1:34 pm

  ERREWAY Kosovo ju urone te gjithve "Gezuar Vitin e ri 2009" . Ne ju urojme te gjitha te mirat , suksese ne jeten dhe ne te ardhmen tuaj . Lumturi ne cdo familje tuajen dhe te gjitha te mirat . Po ashtu ju urojme qe deshira juaj per vitin 2009 te realizohet shume shpejte , dhe qe ky vite te jete i sukseshem dhe i mire per te gjithe .
  Po ashtu urojme qe viti 2009 te jete viti kur "ERREWAY" te rikthehen perseri ne skene dhe qe ata te bejne edhe nje vizite per here te pare ne Kosove apo ne Shqiperi .
  GEZUAR dhe Per shume mot ! Gezuar 2009 !!!  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Gezuar Vitin e ri 2009 !!!

  Post by rrita on Wed Dec 31, 2008 2:16 pm

  urime

   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:05 pm