Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!

  Post by Vali on Sat Jan 10, 2009 8:59 pm

  Sot aktori dhe kengetari Felipe Colombo feston ditelindjen e tije te 26-te . Per ditelindjen e tij ate e kane vizitur shume te afer dhe miqe te tij . Po ashtu Felipe ka marrur edhe mesazhe urimi nga shume adhurues te tij nga shume vende te Amerikes Latine dhe Europes . Madje mundesuar nga kordinatoret e EWI edhe ne stafi i EWI Kosovo i kemi derguar nje mesazhe urimi Felipes ne emer te te gjithve fansave te tije ne Kosove . Madje ne mesazhe ne i kemi rikujtuar Felipes se ai ne Kosove ka shume fansa te tije edhe te grupit ERREWAY .
  Urime Ditelindjen e 26-te , Felipe Colomobo . Te urojme edhe 100 !!!  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!

  Post by Vali on Sat Jan 10, 2009 9:00 pm

  Ditlindja e Felipes ishte me 08 janare !!!
  Ai mbushi 26 vite !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!

  Post by rrita on Sun Jan 11, 2009 8:53 pm

  urime ditindja feli te deshiroj shum fat dhe lumturi ne jet
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!

  Post by 4everangeles on Mon Jan 12, 2009 4:42 pm

  edhe un
  grfeli
  urimeeeeeeeeeeeeee

  Sponsored content

  Re: Urime Ditelindjen Felipe (08.01.2009) !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm