Benja Rojas ne “Luna Teen”

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Benja Rojas ne “Luna Teen”

  Post by Vali on Sat Jan 10, 2009 9:36 pm

  Benjamin Rojas para pak ditesh ka dhene nje interviste per revisten e njohur Argjenitnase , “Luna Teen” . Ne interviste ai eshte pyetur rreth filmit “La Leyenda” dhe rreth serialit te tij me te ri “Jake & Blake” . Ai ka treguar per historine e serialit dhe ka folur edhe rreth paraqitjes se tij ne kete serial , ku i pyetur se a eshte e veshtire qe te interpretoj ne anglisht . Benjamin eshte pergjigjur : Cris Morena me ka dergur rreth dy muaj ne New York dhe aty kam pasur rastin te mesoj shume anglishten …

  Po ashtu ai ka then se ky serial do te transmertohet ne Argjentine pas transmertimit ne Disney Channel .

  Nuk kane munguar as pyetjet rreth asaj nese Benjamin do te na sjell dicka te re si kengetare , ai eshte pergjigjur : Po , i kame pergaditur 8 kenge nga 12 kenget qe do te i kete albumi im i ri . Ky album do te jete ne gjuhen angleze . Keto kenge jane te zhanrrit Rok dhe Balada …

  Ndersa pyetjet e fundit gjat intervistes kane qene rreth asaj nese eshte e vertet se ai eshte ndare nga Maria del Cerro . Dhe Benjamin eshte pergjigjur : Po eshte e vertete . Mirpo me Marian po na shkon mire shoqeria , nuk ka ndryshuar asgje , punojm ne te njejtin vend dhe flasim se bashku . Ka gati dy muaj qe jemi ndare .

  Dhe sa i perket asaj se per momentin a eshte vetem pa te dashur ai eshte pergjigjur : Po , jame vetem dhe me pelqen te jeme vetem . Dhe per me teper kame me shume kohe te mirrem me projektet e mia te reja .


  by : www.BRI-Kosovo.net.ms


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Benja Rojas ne “Luna Teen”

  Post by 4everangeles on Sun Jan 11, 2009 7:42 pm

  PO A NUK THA NE AT PROGRAMIN ARGJENTINAS ARGETUES
  SE ESHTE ME DIKEND??
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benja Rojas ne “Luna Teen”

  Post by rrita on Sun Jan 11, 2009 8:37 pm

  jo aj nuk eshte me askend

  Sponsored content

  Re: Benja Rojas ne “Luna Teen”

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:02 pm