VALI LEXXOOO

  Share
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  VALI LEXXOOO

  Post by 4everangeles on Sun Jan 11, 2009 7:38 pm

  PERSHENDETJE
  NE JEMI FANSAT E ERREWAY NE KOSOV!!!
  ME RA NJE IDE,EDHE PSE E KAM SHPREHUR DISA HER ,DHE DUHET TE BEJM DIQKA,QE ERREWAY TE DI PER NE..
  NUK ESHTE E KEQE IDEA,QE TE I KERKOJM,KTV-S PER NJE EMISION DEDIKUAR RW-S
  DHE FLORICIENTAS!!!
  NUK DO ISHTE KEQ...
  POR QKA NA DUHET NEVE,..ESHTE PERKRAHJA E SPONZORVE..
  KA EDHE DISA GJERA TE TJERA!!!!
  NUK ME KA REN NDERMEND,NDONJE IDE ME E MIRE..
  P.SH NE SHIJAK TV ESHTE REBELDE CLUB,NDERSA TEK NE DO BEJM INFORMACIONE TE NDRYSHME RRETH RW-S
  SI MENDONI!!??
  TI SHKRUAJM KTV-S???
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Sun Jan 11, 2009 8:48 pm

  o po donjeta eshte shum ide e mir un pajtohem totalisht me ty vertet dueht te bejm diqka


  ju lutem te gjithve se ju duket kjo ide na tregoni
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by 4everangeles on Mon Jan 12, 2009 4:42 pm

  ateher??
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Vali on Thu Jan 15, 2009 8:46 pm

  Shume ide e mire . Mirpo nuk besoj se do te realizohet .
  Do provoje te kontaktoje me drojtorine e KTV , dhe do t eju njoftoje per te gjitha te rejat !!! Ok .

  1. Te kerkojeme edhe nje here ritransmertimin e Rebeldeway !!!
  2 . Te kemi edhe ne Kosovaret nje emision ne KTV , sikur se ai ne Shijak TV !!!


  Ok !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Fri Jan 16, 2009 3:13 pm

  ok
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by 4everangeles on Tue Jan 20, 2009 10:56 pm

  ok por si te bisedojm me ta
  si te e ritrasmetojn kur....tash kan mija kerkesa per trasmetimin e casi angeles
  shikoni...me mir te i kerkojm te i ritrasmetojm te shtunen dhe te dielen...
  do benim nje emision si ne SHIJAK TV...edhe me te mir
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by TinaHG08 on Wed Jan 28, 2009 11:51 pm

  o po sbesoj se na djegjojn se te njejten ide kam pas une...!!!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Thu Jan 29, 2009 12:48 pm

  ok por eshte mir me provu niher

  qysh thot nje fja : IT'S GOOD TO TRY
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 1:34 pm

  hehehe
  ok tash te presim pergjigjen e KTV !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Mon Feb 09, 2009 3:50 pm

  ok ke te drejt
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by 4everangeles on Sat Feb 14, 2009 9:41 pm

  A ta dhan naj pergjegje
  se tu i njoft ata as qe e lexojn letren
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Vali on Tue Feb 17, 2009 8:39 pm

  Qashtu pe doket , as qe e kon lexu !
  Hehehhe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Tue Feb 17, 2009 9:30 pm

  ishalla ma shpejt e kthejn pergjigjen breh
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Vali on Tue Feb 17, 2009 11:26 pm

  Qe sa kohe e kom dergu e nuk kom marre pergjigje mesiguri se as ne te ardhmen nuk kom me marre asnje pergjigje !
  Hheheh !

  Po neyse !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Kushtrim
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2009-02-18

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Kushtrim on Wed Feb 18, 2009 5:57 pm

  Ide e mir per erreway po per florecienta a qa osht kjo svyn sen edhe sbesoj qi pranojn KTV se kta sa di une jon nda grupi a Smile

  Kushtrim
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2009-02-18

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Kushtrim on Wed Feb 18, 2009 6:00 pm

  hej qikjo osht add jem ne MSN nese doni me marr mir Very Happy nese sdoni apet mir veq ma mir me pranu Shocked se edhe une jom fans .......... OK
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by 4everangeles on Wed Feb 18, 2009 9:05 pm

  popo o kushtrim u nda grupi
  po floricienta asht serial teper i mirrrrrrrrrr
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Fri Feb 20, 2009 9:20 pm

  veq ishalla bashkohen prap
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by 4everangeles on Fri Feb 20, 2009 10:23 pm

  mir e ki rrit

  Kushtrim
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2009-02-18

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Kushtrim on Sat Feb 21, 2009 12:53 am

  shtir valla se ja kan nis me kendu solo benja edhe luisana e cila e para e ka lan GR
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Sat Feb 21, 2009 1:35 pm

  luisana e ka lan ne fillim grupin


  veq po menoj qe kan mu bashku prap edhe ishalla bohet qeshtut qysh po menoj
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by 4everangeles on Sun Feb 22, 2009 4:42 pm

  amin fjala e juve nvesht te ERREWAY
  uhauhauha
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Sun Feb 22, 2009 9:46 pm

  haha op
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Vali on Thu Feb 26, 2009 12:00 am

  ERREWAY ka marr fund pergjithmone !
  Ndoshta mund te kete ndonje grup i ri i forumuar nga Felipe , Luisana , Camila dhe Benja !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by rrita on Thu Feb 26, 2009 11:18 pm

  Crying or Very sad

  Sponsored content

  Re: VALI LEXXOOO

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm