Projektet e Luisanes per vitin 2009 !

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Projektet e Luisanes per vitin 2009 !

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 11:07 pm

  Aktorja , modelja dhe kengetarja Argjentinase , Luisana Lopilato kete vite duket te jete shume e nxene me projekte te reja . Ajo per kete vite ka marrur disa oferta te medha ! Luisana Lopilato ka marrur po ashtu ftese edhe nga Coca Cola , qe ajo te jete kengetarja e cila do te kendoje verzionin Pop te kenges "Hoy Quiero" , per spotin publicitare te evelimentit me te madhe verore te organizuar nga Coca Cola , ne plazhin "Guillermo" te Argjentines , "Coca Cola Interactive Music '09" ! Verzionet tjera te kesaje kenge do te prezentohen nga kengetare dhe grupe te tjere te njohur ne Argjentine !
  Po ashtu Luisana Lopilato eshte duke pergaditur edhe albumin e saj te pare solo i cili pritet te dale shume shpejte . Ajo ka thene se ka bere incizimin e disa kengeve , mirpo ka edhe kenge tjera qe ajo eshte duke i punuar . Po ashtu ajo ka then se ne kompozimin e kengeve te albumit i ka ndihmuar motra e saj Daniela !
  Ndersa ne karrieren e saj si aktore , Luisana Lopilato kete vite do te vazhdoje me paraqitjen e saj ne serialin "Atraccion x4" . Mirpo ajo kete vite do te paraqitet edhe ne nje film te ri . "Papá por un día" eshte filmi kur ajo do te e kete bashke protagoniste aktorin Nicolas Cabre . Mirpo Luisana ka thene se nuk e ka ndermende qe te filloj te merret me gjirimet e ketij filmi para se ajo te lansoje albumin e saj . Sepse sipas Luisanes ka shume kohe qe ajo eshte ne pergaditje te albumit te saj mirpo projektete e saj nuk e lene qe ajo te e perfundoje kete diske .
  Luisana edhe kete vite do te kete edhe paraqitje te reja te saj si modele per shtepite me te medha te rrobave ne Argjentine 47Street dhe Promesse . Ajo edhe kete vite do te prezentoje koleksionet e reja te veshjeve 47Street Vjeshte/Dimer 2009 dhe Promesse Vjeshte/Dimer 2009 .
  Po ashtu Luisana Lopilato ne kete fillim vite ka qene edhe ne ballinat e revistes se njohur "Women`s Health" !

  Ne ju kemi sjellur foto te reja te Luisana Lopilato ne "Coca Cola Interactive Music '09" , "Atraccion x4" , 47Street dhe Promesse dhe "Women`s Health" ! Shpresojme te ju pelqejne !!!


  1. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3706008
  2. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3825119
  3. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3743459
  4. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3733129
  5. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3756362
  6. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3818437
  7. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3853477
  8. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3859700
  9. http://luly-kosovo1.webs.com/apps/photos/album.jsp?albumID=3793677


  Arrow www.erreway-ks.com


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !

  Post by rrita on Mon Feb 09, 2009 3:42 pm

  thnx per infon
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !

  Post by Vali on Tue Feb 17, 2009 8:48 pm

  sps


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !

  Post by 4everangeles on Thu Mar 05, 2009 10:40 pm

  thnx

  Sponsored content

  Re: Projektet e Luisanes per vitin 2009 !

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm