A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Sun Feb 03, 2008 11:07 am

  A mendoni se Luisana eshte shkak i ndarjes dhe mos rikthimit te ERREWAY-it ne skene ?
  Jepni mendimin tuaj lidhur me kete pyetje .

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by sasha on Sun Mar 30, 2008 10:51 pm

  Nashta i ndarjes po , amo i mos rikthimit se di .
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:28 pm

  Nuk e di , nuk e besoj .... nashta asht ....
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 3:34 pm

  nuk e besoi qe luisana esht shkak i ndarjes se erreway ajo ka mundur te dal nga grupi mirepo ata kan mundur te vazhdojn nuk besoi qe ajo te jet shkaktare I love you

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:38 pm

  Nuk e di , nuk e besoj .

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:38 pm

  Ndoshta more osht .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 7:56 pm

  Totalisht po! E thashe edhe te tema tjeter dhe po e perseris : Erreway e beri te famshme, kurse ajo u largua! Dhe as qe nuk e permend me, sikur te mos kete ekzistuar kurre!
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Krisa on Tue Jul 22, 2008 11:39 am

  Po besoj se Luisana beri fillim qe erreway-it te ndahet

  albiona
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 6
  Join date : 2008-05-13

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by albiona on Tue Jul 22, 2008 3:26 pm

  po u bo e famshme qika!!tani doli Evil or Very Mad po hajt se i bjen pishman ajoo lol!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:04 pm

  hej hej kujdes pak me lusianen!!!!ajo nuk eshte shkaku qe erreway u nda!!!!!!pastaj ca ka te keqe te vazhdosh karrieren tende!nuk e mohoj qe do me pelqente ta shihja me erreway po eshte zgjedhja e saj!!!!respektojeni ju lutem!!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Thu Jul 24, 2008 11:27 pm

  Nuk po themi se eshte keq te vazhdosh me karriere personale, po une jam shume shume e sigurt qe do behej 1000 here me e famshme me Erreway sesa vetem!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:32 pm

  po po normalisht po kjo eshte zgjedhja e saj!!!!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 3:27 pm

  Edhe une e mendoj ashtu se ajo ishte shkak i vetem i ndarjes se grupit tone te preferuar ERREWAY .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 3:28 pm

  Secili e sheh nga nje kendveshrim ndryshe! Fansat e Luisanes, nuk mund te bejne ate fajtore, apo jo?
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 3:54 pm

  Ndoshta , mirpo nese ata jane realist atehere duhet te e pranojne kete , duhet te e pranojne se Luisana e shkatrroi grupin ERREWAY .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Fri Jul 25, 2008 4:20 pm

  epo secili e sheh ne menyren e vet!per mua lusiana nuk ishta ajo qe ndau erreway!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Sat Jul 26, 2008 12:41 pm

  A mund te pyes PSE per ty Lu nuk eshte shkak i ndarjes se ERREWAY ???
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Sat Jul 26, 2008 8:31 pm

  Edhe Cris Morena eshte shkaktare e shkatrrimit te ERREWAY .  Last edited by Vali on Tue Jul 29, 2008 11:42 pm; edited 2 times in total
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Sat Jul 26, 2008 9:08 pm

  nuk me duket e drejte ajo qe shkruan fotoja (cris, eser una mierda)

  Mos harrojme qe Erreway dhe RW u krijua fale Crisit, po te mos ishte per te, nuk do kishte ekzistuar kurre!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Sat Jul 26, 2008 11:33 pm

  po ndoshta grupi ka pasur mosmarreveshje me crisin por per famen ata i deyrohen asaj!!!!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Sat Jul 26, 2008 11:37 pm

  Nuk e di se c`ka ndodhur saktesisht mes Erreway dhe Cris Morenes, po nese nuk do ishte per te, asnjeri nuk do njihte Erreway! nuk mund te jemi mosmirenjohes!
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Gerta on Sun Jul 27, 2008 2:56 pm

  Marisa dhe Vali me bindet se Luisana eshte shkak i ndarjes se ERREWAY . Po perseri e them qe ajo osht 1 .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Sun Jul 27, 2008 7:18 pm

  Qellimi im nuk ishte te bindja askend, thjesht doja te shprehja mendimin tim!

  Gerta, mendimi eshte i lire, ne asnje menyre nuk mund te pretendoj qe ti te ndryshosh ate qe mendon vetem nga argumentat e mia!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by rrita on Sun Jul 27, 2008 7:21 pm

  mendoj qe luisana nuk eshte shkaktare e ndarjes se grupit
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Jul 29, 2008 11:48 pm

  Vali wrote:


  Te moskeqkuptojme kete foto nuk e punova une .

  Sponsored content

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm