Duam nje grupe te ri !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 12:20 am

  Duam nje grupe te ri !!!

  Pa dyshime Felipe , Camila , Benjamin dhe Luisana , kater ish-antaret e ERREWAY jane duke forumuar nje grupe te ri !
  Pra fansa te ERREWAY tashme eshte momenti qe tu deshmojme atyre qe ne deshirojme qe ata kthehen ne skene dhe qe ne jemi duke i mirepritur kenget dhe videoklipet e tyre te reja .
  Dhe per kete arsyje EWI jemi duke bere nje peticion me te gjithe fansat e ERREWAY ne mbare boten . Andaj mos humbeni kohe dhe nenshkruani peticionin per te perkrahur formimin e grupit te ri nga ish-antaret e ERREWAY .
  Nenshkrimin e peticionit ju mund ta beni duke derguar te dhenat e meposhte qe ne ju kerkojme ne E-Mail adresen tone : rebeldeway-ks@hotmail.com .

  Emri / Mbiemri :
  Shteti / Qyteti :
  Mosha :
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar (perveq ERREWAY) :


  Po ashtu nenshkrimin e peticionit mund ta beni edhe tek kjo teme , duke lene te dhenat tueja me poshte !

  Andaj mos humbeni kohe eshte momenti te deshmoshe se me te vertete je fans i ERREWAY !!!


  Last edited by Vali on Fri Mar 06, 2009 12:53 am; edited 1 time in total


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 12:53 am

  Ja e filloj une !!!


  Emri / Mbiemri : Valerian Gashi (Vali)
  Shteti / Qyteti : Kosovo / Pristina
  Mosha : 17
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar (perveq ERREWAY) : Linking Park etc...


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 06, 2009 1:20 pm

  a po ktheht erreway aaaaaaaaaa
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 1:21 pm

  po
  veq nenshkrune peticionin edhe kthehen ! nese bohen shume peticione !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 1:23 pm

  Vali wrote:
  Emri / Mbiemri : Valerian Gashi (Vali)
  Shteti / Qyteti : Kosovo / Pristina
  Mosha : 17
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar (perveq ERREWAY) : Linking Park etc...

  peticionin mundeni me e nenshkru ne kete menyre qysh e kom bo une ! Ok . Veq ju i jepni te dhonat te jueja qe ju kerkohen !
  hehehe
  i presim !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 06, 2009 1:23 pm

  Emri / Mbiemri : donjeta elshani(dona)
  Shteti / Qyteti : Kosovo / Pristina
  Mosha : 17
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar erreway
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by rrita on Fri Mar 06, 2009 1:28 pm

  emri/mbiemri: rrita qollaku
  shteti/qyteti:kosova /prizren
  mosha:18
  kengtari/grupi i preferuar perveq erreway-it: avril lavigne /greean day
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 06, 2009 1:32 pm

  heyy val kush tha qe kan me u kthy?????/
  kallzo
  tlutna
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by rrita on Fri Mar 06, 2009 1:33 pm

  kallxona vali se jemi kurioz te gjith
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 06, 2009 1:38 pm

  porfavoooooooooor
  vali
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 9:08 pm

  Ish-antaret e ERREWAY e kane konfirmuar kete per EWI-ne !

  Dhe flm per peticionet ! Dhe ju lutem nese keni ndonje shok apo shoqe u thuani qe te futen ketu dhe te e plotesojne kete peticion . Ose le te dergojne te dhenat e tyre ne rebeldeway-ks@hotmail.com !

  Ok . FLM !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 06, 2009 9:34 pm

  qe nje shoqe me tha qe ta dergoi keet


  Emri / Mbiemri : dijada jakupi
  Shteti / Qyteti : Kosovo / Pristina
  Mosha : 18
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar erreway-403
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by rrita on Fri Mar 06, 2009 9:42 pm

  qe po i bej disa peticione  emri/mbiemri:donjeta qoqaj(dona)
  shteti/qyteti: kosova/prizren
  mosha:16
  kengtari-ja/grupi i preferuar perveq erreway-it: avril lavigne
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 9:44 pm

  ok flm !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 06, 2009 9:53 pm

  OO VALI MA JEP LINKUN KU E KE LEXU NE SPANJOLLISHT
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by sigi on Sun Mar 08, 2009 12:18 am

  Emri / Mbiemri : sigi hasani
  Shteti / Qyteti :shqiperi,durres
  Mosha : 16
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar (perveq ERREWAY) :psd,rihanna,beyonce
  avatar
  jeta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 45
  Join date : 2008-01-03
  Age : 24
  Location : prishtine

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by jeta on Sun Mar 08, 2009 11:15 am

  Emri / Mbiemri :jeta koja
  Shteti / Qyteti :kosova-prishtine
  Mosha :15
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar (perveq ERREWAY) :teen angeles,rbd,jennifer lopez,beatriz luengo
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Sun Mar 08, 2009 12:42 pm

  Ok faleminderit shume !
  Tashme peticionet tueja jane vendosur ne forumin zyrtere te ERREWAY , pra ne EWI .
  Per te pare klikoni ne linikun e meposhtem :
  http://erreway.forogeneral.es/foro/viewtopic.php?p=6624

  Ne presim edhe peticionet tjera !!!


  Arrow EWI & EWI Kosovo (www.erreway-ks.com)


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Sun Mar 08, 2009 12:44 pm

  Do ju le edhe nje peticion tjeter qe me ka arritur ne E-Mail adresen time :

  Emri / Mbiemri :Elisa Marku
  Shteti / Qyteti :Albania-Tirana
  Mosha :13
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar (perveq ERREWAY) :Chris Brown/Jonas Brothers dhe PussycatDolls


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  toli
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 1
  Join date : 2008-01-19

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by toli on Sun Mar 08, 2009 1:07 pm

  emrin:Fitor
  mbiemrin:shabiu
  shteti/qyteti:Kosov,Gjilan
  mosha:17
  Grupi i preferuar perveq ERREWAY Deep purple
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Sun Mar 08, 2009 1:12 pm

  flm shume per nenshkrimin e peticionit !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by 4everangeles on Sun Mar 08, 2009 2:54 pm

  qe po e qes per nje shoqe---qe jam 1000% e sigurt qe do donte ta dergonte ket


  Emri / Mbiemri :Fjolla Gerguri
  Shteti / Qyteti : Prishtine Kosove
  Mosha :17
  Kengetari-ja / Grupi i preferuar (perveq ERREWAY) :TEEN ANGELES
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Vali on Sun Mar 08, 2009 4:27 pm

  Ok flm !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  veronna
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 2
  Join date : 2009-03-08

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by veronna on Sun Mar 08, 2009 4:35 pm

  emri mbiemri:verona krasniqi
  shteti/qyteti:kosova-ferizaj
  mosha:17 vjet
  kengtari-ja/grupi i preferuar perveq erreway-it:enrique iglesies
  avatar
  El Kun
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 61
  Join date : 2009-03-08
  Age : 27

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by El Kun on Sun Mar 08, 2009 7:46 pm

  emri mbiemri: Kushtrim Fejza
  shteti/qyteti:Kosov Mitrovice
  mosha:17
  Kengtari-ja/grupi i preferuar ErreWay: TI&Lil Wayne

  Sponsored content

  Re: Duam nje grupe te ri !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm