Fundi i ERREWAY !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Fundi i ERREWAY !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 12:33 am

  Pas rreth 6 vitesh grupit te famshem Argjenitnas ERREWAY i erdhi fundi . Para pak ditesh ka perfunduar kontrata e antareve te grupit ERREWAY me ish-menagjeren e tyre Cris Morena .
  Siq dihet se kete kontrate e para qe e perfundoje ishte Luisana Lopilato ne vitin 2004 , sepse ajo vendosi te jete large grupit dhe te vazhdoje karrieren e saj si aktore dhe modele . Dhe atehere u nda grupi . Ndersa tre antaret e tjere Felipe Colombo , Camila Bordonaba dhe Benjamin Rojas dy vite me vone (ne vitin 2006) vendosen qe te zgjatin kontraten e tyre me Crisin dhe te rikthejne ne skene grupin ERREWAY por pa Luisanen . Mirepo kjo deshtoje sepse Cris Morena beri nje loje me tre antaret , kontrata ishte me kohe zgjatje deri ne kete fillime vite . Dhe ja tashme ERREWAY i erdhi fundi . I vetemi per momentin qe mbetet me nje kontrate pune me Cris Morena eshte Benjamin Rojas , per realizimin e Jake & Blake dhe kontrata ka kohezgjatje vetem deri ne perfundimin e gjirimeve te ketij seriali .
  Pikerishte ne keto dite kur ka perfunduar kontrata e tyre , kater antaret e ERREWAY (Camila Bordonaba , Felipe Colombo , Benjamin Rojas dhe Luisana Lopilato) kane thene se ata shume shpejte jane duke e themeluar nje grupe te ri , e jo me ERREWAY sepse ERREWAY tashme ka marre fund por ata do te jene formojne nje grupe te ri. Ky lajm ka gezuar shume fansa te ish-grupit ERREWAY dhe tek ata ka lindur edhe nje shprese e re per te ndegjur kenget e Camiles , Felipes , Benjas dhe Luisanes . Pa dyshime qe ky lajm do ti gezoje edhe fansat shqiptare te ERREWAY-it .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by rrita on Fri Mar 06, 2009 1:32 pm

  por fin

  erreway do te kthehen o zot sa jam e gzuar
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 9:09 pm

  Me siguri se te gjith kon me gezu !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by rrita on Fri Mar 06, 2009 9:29 pm

  po valla
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 06, 2009 9:55 pm

  TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPEEEEEEEEEEER
  JAM GZU
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by rrita on Sat Mar 07, 2009 12:30 pm

  o po normal Very Happy

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by adnon on Sun Mar 08, 2009 8:44 pm

  op op teper mir bohet nese kthehen te 4 en grup se tepr te qart jon klm njerz
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by Vali on Sun Mar 08, 2009 8:47 pm

  jo mire po teper mire
  hehehe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by rrita on Mon Mar 09, 2009 3:46 pm

  osht fantazi e vertet Very Happy
  avatar
  Rebeldeway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 52
  Join date : 2009-11-13

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by Rebeldeway on Sat Dec 26, 2009 10:52 pm

  Vertet!
  avatar
  El Kun
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 61
  Join date : 2009-03-08
  Age : 27

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by El Kun on Mon Dec 28, 2009 2:34 am

  hahaha KRENAR (KOLEG) hej kta um doket po fantazojn ... une deri sa ti shoh bashk sbesoj nksi prralla
  avatar
  El Kun
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 61
  Join date : 2009-03-08
  Age : 27

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by El Kun on Mon Dec 28, 2009 2:36 am

  ej une hajgare po boj .............veq ku e keni marr kete lajm?
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by 4everangeles on Fri Jan 01, 2010 6:00 pm

  jO NUK JAN BASHKU
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by rrita on Sun Jan 03, 2010 7:47 pm

  nuk jan bashku

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by adnon on Mon Jan 11, 2010 11:05 am

  Veq pritet mu Bashku a po
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by rrita on Tue Jan 12, 2010 1:31 pm

  jo

  Sponsored content

  Re: Fundi i ERREWAY !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:04 pm