ERREWAY Kosovo fiton dy qmime !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  ERREWAY Kosovo fiton dy qmime !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 1:19 pm

  ERREWAY Kosovo kete muaj fiton dy qmime si web siti i muajit mars ne dy web site .
  ERREWAY Kosovo fitoj me se shumti vota ne votimet per web sitin e muajit ne ShakiraMega.org (www.shakiramega.org) . Ndersa ne Benja Rojas Kosovo (www.bri-kosovo.net.ms) gjate muajit shkurte ERREWAY Kosovo ishte web siti me i klikuar nga web sitet partnere.  Ne i faleminderojme administratoret e ketyre web siteve dhe po ashtu ju faleminderojme edhe juve qe na votuat dhe klikuat .

  Faleminderit shume !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: ERREWAY Kosovo fiton dy qmime !!!

  Post by rrita on Fri Mar 06, 2009 2:11 pm

  felice
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: ERREWAY Kosovo fiton dy qmime !!!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 06, 2009 6:59 pm

  felizz
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: ERREWAY Kosovo fiton dy qmime !!!

  Post by Vali on Fri Mar 06, 2009 9:09 pm

  faleminderit !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Rebeldeway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 52
  Join date : 2009-11-13

  Re: ERREWAY Kosovo fiton dy qmime !!!

  Post by Rebeldeway on Thu Dec 24, 2009 11:47 pm

  Pergezime.

  Sponsored content

  Re: ERREWAY Kosovo fiton dy qmime !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:01 pm