A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Share
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Wed Jul 30, 2008 1:04 am

  nuk desha te them ate, po gjithsesi nuk jam dakord me ate qe shkruan per Crisin!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 2:45 pm

  nuk mendoj qe luisana eshte shkaktare e grupit

  erMal.I
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 22
  Join date : 2008-08-10

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by erMal.I on Mon Aug 11, 2008 1:35 pm

  sma merr mendja
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by TinaHG08 on Tue Aug 12, 2008 4:50 am

  Vali wrote:
  Vali wrote:


  Te moskeqkuptojme kete foto nuk e punova une .
  eshte katastrof perse shkruan ashtu per crisin????????
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 12, 2008 12:42 pm

  Kete e ka punuar nje fanse e ERREWAY nga Bosnja me duket , dhe ajo e ka bere kete sepse ishte shume e zemruar me Crisin . Edhe une jame shume e zemruar me Crisin , seps qjo dyshonte nese ERREWAY do te mirkpriten ne vitin 2007 ne Spanje .
  Dhe per ate arsyeje u ndane perseri ERREWAY . Ajo dyshonet ne suksesin e tyre edhe pse pa mirkpritjen e ERREWAY ne dhjetore te 2006 ne Spanje dhe ne Qershore te 2007 ne festen Sunny Happy Day qe u mbajt ne Valencia te Spanjes .
  Pse te dyshonte ajo ???
  Nuk e shof te arsyeshme PSE te dyshonte ajo ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Thu Aug 14, 2008 1:34 am

  me sa di une, ne Valencia, ne 2007, shkuan Cami dhe Feli!
  me kane treguar dhe vizita e tyre ishte goxha e suksesshme!
  nuk i dime arsyet qe mund ta kene shtyre Crisin drejt dyshimeve!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Thu Aug 14, 2008 4:22 pm

  Jo ne valencia ne Sunny Happy Day ishin te tre kur e mbajten kete koncert .

  Mirpo ne 2004 ishin vetem ata te dy , per te bere publikimin e Senales dhe Tiempo ne Spanje . Memorja kurre nuk arriti ne Spanje , per kete 4 kenge te albumit Memoria u futen edhe ne Vulevo .

  Foto te Suny Hapyy Day do te ju sjell shume shpejt ...


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Thu Aug 14, 2008 4:29 pm

  Ja disa foto te ERREWAY ne Sunny Happy Day - Valencia 2007
  Me teper foto te Sunny Happy Day mund ti gjeni edhe ne arkiven e fotologut tone (www.fotolog.com/rebeldewayks) .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Marisa on Thu Aug 14, 2008 4:45 pm

  me fal, me ishte fiksuar qe ishin vetem Cami dhe Feli!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Sat Aug 16, 2008 2:32 pm

  Te jane ngatrruar .
  Eshte gje normale , ndonjeher na ngatrohen gjerat .

  Cami dhe Feli vetem ishin ne 2004 kur i edituan albumet Senales dhe Tiempo ne Spanje , kjo ndodhi pak muaj pasi qe u nda ERREWAY , pak muaj pas skandalit te pa pritur ....


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by TinaHG08 on Tue Aug 19, 2008 4:35 pm

  sa te buikura qe jan fotot per mua marizza eshte me e bukura manu nuk po me pelqen me aq shume
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 19, 2008 4:37 pm

  Tashe qe i ka prere floket duket me i mire . A po jo ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by TinaHG08 on Tue Aug 19, 2008 4:41 pm

  manueli?
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 19, 2008 4:44 pm

  Po Manueli . Pse nuk i ke pare fotot e reja te tij . Me floke te shkuertra ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 19, 2008 5:02 pm

  Tina , Felipe i ka shkurtuar floket . Duke me bukur dhe me ndryshe . Ndoshta i ke pare ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by TinaHG08 on Tue Aug 19, 2008 5:06 pm

  jo jo si kam pare vendose nje ketu ta shoh se me pelqen shume ky lajm se vetem qe eshte me flook te gjata nuk po me pelqen me
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 19, 2008 5:09 pm

  E ke tek tema "Por amor de vos" .

  http://rebeldeway-ks.1talk.net/informacione-nga-rebelde-way-f3/por-amor-a-vos-t90.htm

  dhe tek galeria e Felipes .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 19, 2008 5:11 pm

  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by TinaHG08 on Tue Aug 19, 2008 5:13 pm

  uauuuuuuuuu sa mire me encanta shume flm shuuuuuuuuuuume tani po me pelqen me shume se fare nuk em pelqente me ato flok qenka shume i bukur thnx vali
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 19, 2008 5:17 pm

  Sps . Po duket me bukur . Me floke te gjata dukej si i moshuar shume .
  Tash duket shume mire .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by TinaHG08 on Tue Aug 19, 2008 5:31 pm

  po eshte e vertet dukej shume i moshuar
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 19, 2008 5:32 pm

  Tash duket djali i ri !!! hahhahhaaah .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Tue Aug 19, 2008 5:55 pm

  Vali wrote:


  ky djalosh eshte si yll!!!!!!!!!!me keto floke duket edhe me i bukur se ceshte!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Tue Aug 19, 2008 5:59 pm

  Duket per mrekulli me keto floke .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by rrita on Sun Oct 05, 2008 7:11 pm

  shum i bukur

  Sponsored content

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:02 pm