A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Share
  avatar
  Sela
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-01

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Sela on Sun Nov 16, 2008 2:58 pm

  lu nuk eshte shkak i ndarjes se gr
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Sun Nov 16, 2008 3:01 pm

  Pse ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Sat Jan 24, 2009 10:48 pm

  sepse jo!sepse te gjithe po punojne ne projekte te reja,dhe nese lu nk ka shkuar ne turne sps ka qene e zene atehere nuk mund ti veme faj dhe aq me teper ta quajme shkaktaren e ndarjes se erreway!
  sepse edhe sikur erreway te bente nje turne ku mnd te ishte feli lu dhe benja dhe cami nuk do pranonte sepse eshte e zene me ax4 do ta quanit shkaktare ju?apo benjan qe eshte i zene me leyenden?normale qe jo!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by rrita on Sun Jan 25, 2009 4:39 pm

  ok po por edhe lu punon ne atraccion x4
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Sun Jan 25, 2009 5:09 pm

  Benja per momentin eshte i zene me Jake&Blake jo me La Leyenden , sepse La Leyenda eshte perfunduar !

  Mirpo ke shume te drejte Sigi , mirpo ka ne mes edhe disa gjera tjera !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by sigi on Mon Jan 26, 2009 11:14 pm

  ok por mos thoni qe lu eshte shkaku,sepse fakti qe te tjeret nuk kane qene te zene ka bere qe te fillojne turneun!
  flm qe me mbeshtet vali!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by rrita on Wed Jan 28, 2009 1:06 pm

  as un sbesoj qe lu eshte shkaktare e ndarjes
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Vali on Sun Feb 08, 2009 1:23 pm

  Shkaku i ndarjes se ERREWAY eshte Cris Morena !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: A eshte Luisana shkak i ndarjes se ERREWAY-it ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:02 pm