Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by Vali on Sun Feb 03, 2008 11:16 am

  Si mendoni ju :

  Pse ERREWAY e quajti diskun (CD) e tyre te ri "Vuelvo" ???
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by rrita on Mon Feb 25, 2008 2:16 pm

  sepse ata do te kthehen se shpejti dhe do te jen me te miret si gjithmon
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by Krisa on Sat Mar 08, 2008 12:44 pm

  Vuelvo domethen Rekthim kshu qe fjala Rekthim e tregon vet pse e quajten keshtu!!! Very Happy

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by sasha on Sun Mar 30, 2008 10:38 pm

  Me siguri sepse ata jan rikthy ne sken e Vulvo do me than Kthimi .
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:36 pm

  Dihet ajo se Vuelvo shqip do me than Kthim . E per qata .
  avatar
  Chrisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02
  Age : 28

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by Chrisa on Fri May 02, 2008 2:39 pm

  shume e leht kjo pyetja!! Ngaqe Vuelvo do m thene rekthim!! lol!

  Luly-Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by Luly-Kosovo on Fri May 02, 2008 8:05 pm

  Aiiii me te vertet eshte shume e leht , Vuelvo ne shqip d.m.th. Rikthim , e per ate e kan lan kete titull .
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 2:10 pm

  vuelvo ne shqip dmth KTHIM keshtu qe ata ndoshta kan vendosur te kthehen perseri dhe ndoshta edhe do te vin ne kosove te na vizitojn..... I love you

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:44 pm

  dihet , Vuelvo do me than rikthim , e ata jan rikthy e per ata .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by rrita on Sun Jun 15, 2008 12:58 pm

  sepse pas 1 viti pushim ata vendosen te ktheheshin me mir se te tjeret
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 7:51 pm

  Sikur te publikohej "Vulevo", do ishte rikthimi i Erreway, me ne forme se kurre! Si gjithmone me te miret!

  Po meqe Vuelvo nuk do dale, Erreway s`ka per t`u kthyer!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by rrita on Sun Oct 05, 2008 7:05 pm

  nuk i dihet ndoshta rikthehen
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by Vali on Sun Oct 05, 2008 10:02 pm

  Ndoshta , dhe shpresoj se do te kthehen !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by 4everangeles on Wed Oct 08, 2008 9:01 pm

  ishalla kthehen
  por shpresa gjithmon po me shuhet

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by besaerreway on Thu Oct 16, 2008 9:16 pm

  erreway e quajten cd e tyre vuelvo 99%sepse sta do te kthtene edhe ma luisanen
  kocertin e fundit qe e kan ba ne publik ka pas fansa edhe pa lusin
  PO PRAP PO LIND PYTJA pse ata u kthyen ne koncer
  kurse ka najkush naj pergjigje ma te mir pls kthene ok
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by rrita on Fri Oct 17, 2008 9:02 pm

  nuk po te kuptoj qa ke shenuar

  Sponsored content

  Re: Pse ERREWAY quajti diskun (CD) e tyre te ri Vuelvo ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:05 pm