Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Post by Vali on Tue Apr 07, 2009 9:46 pm

  Aktorja e njohur argjentinase Luisana Lopilato përfundoi romancën me te dashurin e saj Juan Mónaco, edhe pse ajo e mohon thashethemet qe eshte duke dalur me shoqerusin e saj nga seriali "Atraccion x4" Rodrigo Guirao. Edhe pse asaj nuk i pëlqen të flas shume rreth jetës se saj private, mirepo është duke u thene se Luisana eshte ndare nga tenisieri Juan Mónaco , i dashuri i saj për gati tre vjet.
  Por ajo që më se shumti qe e shqeteson aktoren eshte thashethmja qe ajo eshte duke kaluar nje romancë me Rodrigo Guirao, aktorin e serialit "Atraccion x4".
  "Unë nuk e di kush i shpiku këto gjëra" - tha ajo e zemëruar .
  Ndersa ajo pohoi ne revistë "Pronto" qe eshte duke menduar vetem per pushim - "Unë punoj aq shumë sa që, kur unë mundem , nuk dua te beje asgjë tjeter veq te pushoj . Unë nuk e di nëse unë do të shkoj diku vetem apo me dike ne pushim , por do te shkoj qe te pushoj asgje me teper".

  Arrow www.luly-kosovo.com
  http://luly-kosovo.forumotion.com/shqip-f1/luisana-perfundoj-lidhjen-me-monacon-t154.htm


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Post by rrita on Wed Apr 08, 2009 10:58 am

  thnx per infon
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Post by Vali on Wed Apr 08, 2009 10:04 pm

  asgje


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Post by 4everangeles on Fri Apr 10, 2009 1:16 pm

  Po e di thuhet se Dario eshte zen me Juan Monacon-apo diqka te till,dhe Lus i eshte dashur te zgjedh mes Juan Monacos dhe vllaut te saj Dario Lopilatos!
  -Nuk besoi te jet ne lidhje me Rodrigo Guiario sepse ai eshte ne lidhje me Sol Rivarola(Ines Palombo...
  Pra ne e ftojm Luisanen ne KOSOVE per pushim-edhe pse do lodhet nga fansat!
  hehe!!
  LU TE QUEREMOS
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Post by Vali on Sun Apr 12, 2009 2:15 pm

  Te them te drejten nuk kam degjuar per kete qe the !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Post by adnon on Mon Apr 20, 2009 3:25 pm

  Nuk di qa te them

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Post by adnon on Mon Apr 20, 2009 3:25 pm

  Une kom deshir qi kta Lusiana edhe Felipe te behen bashk serish ishalla bohen deshira jem

  Sponsored content

  Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:04 pm