Gezuar Ditelindjen Benja !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Gezuar Ditelindjen Benja !!!

  Post by Vali on Sun Apr 19, 2009 12:36 am

  Sot Benjamin Rojas festoje ditelindjen e tij te 24-te . Ai morri shume mesazhe urimi nga te afermit , miqet dhe shume adhurues te tij . Po ashtu mundesuar nga BRI (Benja Rojas Internacional) edhe ne BRI Kosovo i kemi derguar nje mesazhe urimi Benjas , ne emer te te gjithe adhuruesive te tij ne Kosove dhe Shqiperi . Duam qe edhe permes ketij informacioni te i urojme Benjaminit edhe nje here ditelindjen !!!

  Urime Ditelindjen , + 100 vjete !!!


  Arrow www.benjarojas-ks.net.ms

  Ky informacion eshte i dates 16 Prill , mirpo nuk kisha kohe te e vendos me pare ! Kerkoj falje !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Gezuar Ditelindjen Benja !!!

  Post by rrita on Sun Apr 19, 2009 2:06 pm

  nuk ka problem
  thnx per infon

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: Gezuar Ditelindjen Benja !!!

  Post by adnon on Mon Apr 20, 2009 3:12 pm

  op op urime edhe 100 tjera

  Sponsored content

  Re: Gezuar Ditelindjen Benja !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:05 pm