Urime ditelindjen Luisana ...!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Urime ditelindjen Luisana ...!

  Post by Vali on Tue May 19, 2009 12:47 am

  Aktorja , modelja dhe kėngėtarja , Luisana Lopilato sot festoj ditelindjen e saj te 22-te . Luisana sot morri shume mesazhe urimi nga shume te aferme te saj , miqe , dhe po ashtu nga shume adhurues te saj , nga shume vende te botes . Edhe ne stafi i Luly-Kosovo.com kemi arritur qe ti dergojme Luisanes nje mesazh urimi , kjo mundesuar nga klubi i fansave zyrtare te saj . Mirepo do te deshiroja qe edhe nje here te i uroje Luisanes ditelindjen dhe ti deshiroje shume suksese ne jeten e saj dhe ne karrjeren e saj te bujshme.


  Shume urime per ty Luisana , Gezuar Ditelindjen , +100 vite !!!


  Adhurues te Luisanes ju mund te lini mesazhin tuaj urimi per Luisanen duke klikuar ne linikun e meposhtem :
  http://luly-kosovo.110mb.com/CuteNews/show_news.php?subaction=showcomments&id=1242672044&archive=&start_from=&ucat=2&

  Arrow www.luly-kosovo.com


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Urime ditelindjen Luisana ...!

  Post by 4everangeles on Wed May 20, 2009 8:33 pm

  O LUISANA URIME DITLINDJENN TE GJITHAAA TE MIRAT
  E KESAJ BOTE TE I DESHIROI
  je me e mira
  edhe te urojm edhe 100 tjera


  FELIZ CUMPLE
  LU.........................................................
  TE QUERMOS MUCHO
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Urime ditelindjen Luisana ...!

  Post by rrita on Thu May 21, 2009 12:21 pm

  urime ditlindjen lu te deshiroj te gjith te mirat ne jet

  felice cumpleano


  we love you very much

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: Urime ditelindjen Luisana ...!

  Post by adnon on Thu May 21, 2009 7:48 pm

  Ooo Uriime urime lusiana e i bofsh en 88 tjera Very Happy
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Urime ditelindjen Luisana ...!

  Post by rrita on Thu May 21, 2009 10:38 pm

  haha Very Happy

  Sponsored content

  Re: Urime ditelindjen Luisana ...!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm