Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by Vali on Sun Feb 03, 2008 2:52 pm

  Cili nga tre albumet e ERREWAY-it (Senales , Tiempo & Memoria) mendoni se ka qene me i sukseseshemi , dhe kenget e cilit album juve ju kane peqyer me se shumti ?
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by Gerta on Sun Feb 24, 2008 2:53 pm

  Une mendoj se albumi i tyre i pare Senales ishte albumi me i sukseshmi i ERREWAY-it .
  Mirpo edhe Tiempo dhe Memoria ishin te suksesshem .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by rrita on Sun Feb 24, 2008 3:08 pm

  sipas mendimit tim te 3 albumet kan qen te sukseshme
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by Krisa on Sat Mar 08, 2008 12:54 pm

  Tiempo sepse ishte me rock!!!

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by sasha on Sat Mar 29, 2008 7:38 pm

  Te tri albumet mendoj , te triat ishin the bestttttttttttttttttt .

  ERREWAYYYYYYYYYYYYYYYYY .


  Luly-Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by Luly-Kosovo on Fri May 02, 2008 7:49 pm

  Mendoj se te 3 albumet e tyre ishin te suksesshem , nuk di cilin ta veqoj sepse te 3 albumet e tyre ishin The BEST ........
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 2:12 pm

  mendoj se albumi me i suksesshem i ERREWAY esht Senales ngase esht albumi i tyre i pare albumi me te cilin ata dolen ne sken per her te par si errewayy

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:43 pm

  Edhe une mendoj ashtu siku ju Krisa , se albumi ma i suksesshem i tyre ishte Tiempo , se ishte ma rok .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 7:52 pm

  Te tre albumet jane yll, si vete Erreway.

  Personalisht, me pleqejne me shume Tiempo dhe Memoria, po Senales eshte goxha i suksesshem!
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by 4everangeles on Wed Oct 22, 2008 9:11 pm

  te gjitha cd-t albumet e erreway jan te sukseshme

  Sponsored content

  Re: Albumi me i sukseshem i ERREWAY-it ...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm