Korab Shaqiri "Flet ky qytet"

  Share
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Korab Shaqiri "Flet ky qytet"

  Post by 4everangeles on Mon Oct 05, 2009 10:31 pm

  Kėngtari i njohur kosovarė Korab Shaqiri,i cili ka bė famė tė madhe dhe ka fituar fansa tė shumtė pėr njė kohė fare tė shkurtė,shum shpejt do ia bėj kėngės "Flet ky qytet"Videoklpinin.
  Nga burime shumė tė besueshme kuptuam se Korabi do xhiroj spotin kėtė javė -Tė Ejten -dhe tė premten.
  Ne nuk dyshojm se klipi do jet shumė i mirė siq jan videoklipet e tjera,dhe kėngėt -orijginale dhe tė mrekullueshme, tė keti kėngtari-profesional,gjė qė ka shum pak jan nė estradėn tonė.
  Po ashtu mėsuam se teksti i kėnges trajton nje tem mjaft aktuale,ku jan dy tė ri tė dashuruar dhe qė njerzit nė qytet perfolin lidhjen e tyre.
  Burimi yn nuk zbuloi se kush do jen realizuesit e klipit-por mbase mund tė jen edhe njerzit me tė cilėt ka punuar edhe klipet e mėhershme..


  Last edited by 4everangeles on Thu Oct 08, 2009 10:12 pm; edited 2 times in total
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Korab Shaqiri "Flet ky qytet"

  Post by rrita on Tue Oct 06, 2009 7:53 pm

  thnx donn per infon

   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm