Luly-Kosovo.net , 2 vite me ju !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Luly-Kosovo.net , 2 vite me ju !!!

  Post by Vali on Sun Nov 15, 2009 4:46 pm

  2 vite me pare , pikerishte me 15 Nentor 2007 u hap web siti i pare shqip i kengetares , aktores dhe modeles Argjentinase , Luisana Lopilato . Dhe ky web site ishte pikrishte Luisana Lopilato Kosovo (Luly-Kosovo.net) . Me nje dizajne te thjeshte por te bukur u hap ky websit i fuqizuar nga ERREWAY Kosovo , dhe qe nga dita e pare e hapjes gjithmone ju ka sjellur te reja per Luisanen ne shqip , gje qe nuk e ka ofruar asnje web site tjeter shqiptare . Luisana ne Kosove dhe Shqiperi ka shume fansa , ne pergjithesi ne vendin tone ajo njihet nga seriali i famshem , REBELDEWAY .
  Luly-Kosovo.net qe nga ditet e para te hapjes njihet si njeri nga web sitet me te famshme te Luisanes dhe njeri nga web sitet qe sjelle me se shumti risi per Luisanen !!! Se fundi Luisana Lopilato Kosovo per adhuruesit e Luisanes dhe Dulce Marias , ne bashkpunime me RBDLiveinKosovo kane hapur edhe nje web site te ri , qe ofron informaconet me te reja per keto dy bukuroshe rebele ne anglishte !!! Behet fjale per BeautyRebels.com , edhe ky nje web site tjeter i famshem .
  Duke ju premtuar se do te vazhdojme te punojme dhe te ju sjellim me te rejat per Luisanen po ashtu dua te ju falemenderoje juve vizitore te nderuar per vizitat tueja te shumta qe i keni bere web sitit tone , qe nga dita e pare e hapjes , gje qe na ka dhene shtyrje qe ne te vazhdojme punen e cila kerkone shume kohe nga ne !!!
  Faleminderit shume , dhe urime edhe per ju 2 vjetori i Luly-Kosovo.net . Urime dhe suksese !!!  http://luly-kosovo.net/
  http://luly-kosovo.net/
  http://luly-kosovo.net/


  Last edited by Vali on Sun Nov 15, 2009 4:48 pm; edited 1 time in total


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Luly-Kosovo.net , 2 vite me ju !!!

  Post by Vali on Sun Nov 15, 2009 4:47 pm  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Luly-Kosovo.net , 2 vite me ju !!!

  Post by rrita on Tue Nov 17, 2009 11:08 pm

  urime

  Sponsored content

  Re: Luly-Kosovo.net , 2 vite me ju !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 5:59 pm