Luly-Kosovo.net edhe ne Twitter !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Luly-Kosovo.net edhe ne Twitter !!!

  Post by Vali on Sun Nov 15, 2009 4:52 pm

  Luly-Kosovo.net tashme kemi qasje te re edhe ne Twitter . Tash e tutje permes profilit tone ne Twitter ne do te ju njoftojme me titujt me te ri te informacioneve qe ju mund ti gjeni ne web sitin tone !!! Po ashtu permes ketij profili ju mund te lini edhe komente rreth websitit tone dhe pse jo edhe ndonje kritike apo sygjerin , por natyrisht nese edhe ju keni qasje ne Twitter !!!
  Per te pare profilin tone ne Twitter klikoni linikun e meposhtem :

  www.twitter.com/lulykosovo


  www.twitter.com/lulykosovo
  www.twitter.com/lulykosovo
  www.twitter.com/lulykosovo

  Arrow http://luly-kosovo.net/


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Luly-Kosovo.net edhe ne Twitter !!!

  Post by rrita on Tue Nov 17, 2009 11:06 pm

  thnx
  avatar
  Rebeldeway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 52
  Join date : 2009-11-13

  Re: Luly-Kosovo.net edhe ne Twitter !!!

  Post by Rebeldeway on Sat Dec 26, 2009 10:51 pm

  Ok.

  Sponsored content

  Re: Luly-Kosovo.net edhe ne Twitter !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:03 pm