lEXONE edhe veproni

  Share
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  lEXONE edhe veproni

  Post by 4everangeles on Fri Jan 01, 2010 6:02 pm

  Tung tung tash lexone mire edhe veproni
  se kshtu kurr smujna me deshmu qe jemi fansa te luisana lopilatos,e as te erreway -e aq me pak lu te marr vesh qe ka fansa ne kosove
  kshtu qe ju lutem
  ju lutem
  shenoni ktu qe jeni nga kosova dhe qe doni ta shihni lun ne ks
  Ket e lexon luisana sepse kyu eshte forumi official i luisanes dmth hyn ajo
  ah edhe a ban najkush prej juve me hap nje - gje ne facebook- Sa shqiptar i dojn erreway ne kosove.?
  Se per rbd-n shqiptaret e kan hap

  ja faqja:

  kTU ESHTE NJE VIDEO QE E KAM BER PER LUN
  -DHE KTU LINKU QE JU LUTEM TE SHKRUANI DHE TJU TREGONI MIQVE QE JAN FANSA TE LUISANES-
  https://www.facebook.com/photo.php?pid=53968&id=1809557000#/topic.php?uid=115622022946&topic=10296

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: lEXONE edhe veproni

  Post by adnon on Mon Jan 11, 2010 11:10 am

  Oke Do e bejm Ne Face Book Sa i pelqeni Erreway dhe sa i ndegjonii
  Klm

   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 5:59 pm