NRG BAND EMITOJN ERREWAY-

  Share
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  NRG BAND EMITOJN ERREWAY-

  Post by 4everangeles on Wed Jan 13, 2010 2:05 pm

  Grupi i mirenjohur NRG-Band emitojn ne videoklipin e fundit te tyre grupin e famshem Argjetninas dhe shum te pelqyer ne Kosove-ERREWAY,ky serial eshte shikuar ne ktv ne vitet 2005-2006,
  Ne ket klip shihen keta djemt qe hyn te veshur si vajza per ti takuar vajzat te cilat pelqejn,dhe ket veprim pothuajse te njejt e kan ber ne "REBELDE WAY" -Guido,Tomas ,Francisco,Pablo etj..
  ----
  Me von do sjell edhe videot qe e deshmojn ket...


  --E zbulova kit sen hahahaha

  Ah edhe REBELDE WAY nr 1 jan
  mos harroni

  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: NRG BAND EMITOJN ERREWAY-

  Post by 4everangeles on Wed Jan 13, 2010 2:10 pm

  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: NRG BAND EMITOJN ERREWAY-

  Post by rrita on Fri Jan 15, 2010 9:16 pm

  nuk osht puna qe e kan emitu donna po ata kan dasht vet me bo diqka interesant sdi mu nuk mdoket emitim .nrg band jan grupi i vetem orgjinal ne kosov

  Sponsored content

  Re: NRG BAND EMITOJN ERREWAY-

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:02 pm