Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by Vali on Fri Mar 21, 2008 7:46 pm

  Ka perfunduar pak dite me pare roli i Felipes ne filmin «Carmilla» , i bazuar ne novelen me te njetin titull te shkruar nga Joseph Sheridan ne vitin 1872. Filmi flet per nje vajze e cila quhet Laura, ajo jeton ne nje shtepi te vjeter me te atin e saj i cili eshte shume i vjeter. Qe ne moshen 6-vjecare asaj i shfaqet Carmilla, fantazma e shoqes se mamase se saj. Pak vite me pare ato kane vdekur te dyja ne nje aksident afer shtepise se Laures. Kjo eshte historia e filmit pjese e te cilit jane dhe Felipe Colmobo dhe Fernando Nejl.

  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by Vali on Sat Jun 14, 2008 10:56 am

  Para pak ditesh kane perfunduar gjirimet e ketij filmi . Para filmi me i ri Argjentinas "Carmilla" eshte gati per tu shfaqur ne ekranet televizive .
  www.erreway-kosovo.net.ms
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by rrita on Sun Jun 15, 2008 1:06 pm

  i uroj fat felipe-s ne qfardo pun qe te ben
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by Vali on Tue Aug 12, 2008 1:50 pm

  Sapo kemi arritur te ju sjellim disa foto te Felipes ne gjirimet e ketij filmi dhe gjat shfaqjes ne teater .

  Foto gjate gjirimeve :


  Foto gjate shfaqjes ne teater :


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by rrita on Tue Sep 16, 2008 12:44 pm

  me pelqejn fottot jan vertet interesante
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by TinaHG08 on Tue Sep 16, 2008 3:09 pm

  wowww me encantaron .. jaja q ojos q tiene feli

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by besaerreway on Wed Oct 22, 2008 6:25 am

  horror
  ehhe
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by 4everangeles on Wed Nov 05, 2008 9:10 pm

  erreway
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by rrita on Wed Nov 05, 2008 10:48 pm

  the best 4-ever
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by Vali on Sat Nov 08, 2008 1:25 pm

  po Horror o !!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by besaerreway on Sat Nov 08, 2008 6:36 pm

  shum shum ishalla na qet tv ktu neve
  se po me interesojka Razz
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by rrita on Sat Nov 08, 2008 8:34 pm

  ishalla valla

  drenushahg08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 10
  Join date : 2008-11-08

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by drenushahg08 on Fri Nov 14, 2008 8:36 pm

  rrita wrote:i uroj fat felipe-s ne qfardo pun qe te ben
  si si claroo..
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:31 pm

  ishalla

  Sponsored content

  Re: Felipe Colombo dhe Fernando Nejl ne "Carmilla"

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:03 pm