Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by ERREWAY Kosovo on Tue Apr 01, 2008 6:09 pm  Nga 7 prilli seriali Rebeldeway do te filloj transmeritmin edhe ne Meksike . Serialit do te behet transmertohet permes TV Kanlait Meksikan "ZAZ" , dhe do te shfaqet qdo dite ne tri termine 9.00, 16.00 dhe 20.00 h .
  Transmetimi i serialit permes TV Canalit "ZAZ" behet ne Meksike , Amerike Latine , Spanje , Gjermani etj ...
  Rebeldeway vie ne Meksike pas kerkeses se madhe te fansave ne Meksike .

  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Gerta on Sat May 17, 2008 10:40 pm

  Jom e sigurt se ka me fitu ma shume shikueshmeri se ata Rebelde .
  Rebeldeway kan qene , jan dhe do te jen me te miret , edhe kush te mundohet me i emitu ata kurr ska me arrit , se ata jon 1 .

  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Marisa on Tue Jul 08, 2008 3:21 pm

  Cudi ne Meksike! Ata kane ato kopjen e keqe RBD! Gjithe fansat e RBD qe njoh une jane te bindur qe Rebelde way nuk vlen! Derisa, Rebelde eshte e prodhuar ne Meksike, nuk besoj se meksikanet do kene me shume simpati per Rebelde way nese transmetohet aty!
  S`me duket ide e mire!
  avatar
  Lina
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 33
  Join date : 2008-07-05
  Age : 26
  Location : Prishtina

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Lina on Fri Jul 11, 2008 9:00 pm

  mau do me pelqente te shoh se si do te shkoj loja ndermtej ketyre ne Meksik
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Marisa on Sat Jul 12, 2008 6:00 pm

  Aman, boll jane fansat qe zihen si macja me miun! Nuk na duhet te zihen dhe aktoret!
  avatar
  Lina
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 33
  Join date : 2008-07-05
  Age : 26
  Location : Prishtina

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Lina on Sat Jul 12, 2008 7:38 pm

  e po si zihemi ne le te zihen edhe pak ata
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Marisa on Sat Jul 12, 2008 8:07 pm

  Ata jane kolege, edhe sikur te zihen nuk do ta bejne publike sepse duhet te ruajne imazhin!

  Une do ta mbeshtesja Camin nese do zihej me ate Dulcen! Ajo eshte komplet idiote, e ka prishur fare personazhin e Marizzes!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Vali on Wed Jul 23, 2008 9:48 pm

  Eshte shume interesante se ne Meksike eshte mirkpritur shume mire seriali Rebeldeway .
  Kjo eshte diqka shume e mire per ERREWAY-in .

  Sa i perket asaj qe nese grinden edhe une do i mbroja aktort e serialit Rebeldeway sepse jan me te mire , ata te serialit Rebelde nuk me pelqejn fare , me neverisin .

  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Marisa on Wed Jul 23, 2008 11:07 pm

  Po me vjen cudi qe e kane mirepritur!
  Njoh goxha fansa te RBD dhe nuk lodhen duke perseritur qe Erreway ta shpif! Eshte acaruese!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Vali on Wed Jul 23, 2008 11:53 pm

  Eshte e vertet se ka edhe shume fansa te RBD qe kane kundershtuar dhe ende kundershtojne transmertimin e Rebeldeway ne mesike ,por jane edhe ata qe e kane mirkpritur kete serial .
  Po ashtu ekziston edhe website per fansat e ERREWAY ne Meksike .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by rrita on Sat Sep 06, 2008 1:38 pm

  keni te drejt te gjith shumica e fansave te rbd jan kunder te erreway por mua nuk me ben lata qe jan kunder erreway jan vetem nga zilia ndersa nese grinden erreway dhe rbd pa dyshim qe do te isha me erreway dhe nese do te kisha mundsi do te shkoja ti ndihmoja edhe un atyre
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by rrita on Sat Sep 06, 2008 1:39 pm

  dmth erreway-it
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by sigi on Sat Sep 06, 2008 4:41 pm

  uhu ne meksike!kushedi ca sherri do filloje!pa u transmetuar rw ne meksike ka fillu jo me kur te filloje,por me behet qejfi qe e kane perlqyer!nese do fillonte lufta midis akotereve?epo ju e dini!une mbroj camin,felin,lu benjan!kopjet ne meksike jane per te ardhur keq!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Vali on Sat Sep 06, 2008 7:21 pm

  Gjithmone orgjinali eshte 1


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by rrita on Wed Sep 10, 2008 12:23 pm

  sigurisht rebeldeay qe eshte nr.1 dhe ashtu do te jete gjithmon un mendoj qe me transmetimin e ktij seriai ne meksik njerzt meksikan do ta kuptojn qe rebelde jan veq kopje dhe asgje me shum ndersa rebeldeway jan gjithmon me te miret
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Erza on Sun Sep 14, 2008 10:28 pm

  heheh besoj se ka me ju pelqy se pernime Rebeldeway o shum i mire
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Vali on Mon Sep 15, 2008 11:33 am

  hehhe
  me gezon qe nje fanse e RBD e pranon kete !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by TinaHG08 on Mon Sep 15, 2008 6:58 pm

  po de edhe mua mu duk mire kjo
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by rrita on Tue Sep 16, 2008 12:19 pm

  edhe mua me duket inetersante por eshte mir qe fansat e rbd-s e pranojn qe erreway jan me te miret
  shumica e fansave te rbd-s ne pz thojn qe rebeldeway ka qen film me i mir sesa rebelde dhe e vertet eshte dhe do te jet gjithmon erreway (rebeldeway) jan 1 kurse rebelde(rbd jan per kantinjer
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by TinaHG08 on Tue Sep 16, 2008 3:16 pm

  sa mire edhe pse aty ka me shume fansa te rbd ve
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by rrita on Thu Sep 18, 2008 1:07 pm

  nuk besoj qe ka me shum fansa te rbd-s sepse afer gjysa e prizrenit nuk e njohin se kush jan rbd-ja fansa te rbd-s ka veq ne fshatra te prizrenit kurse ne qytet nuk e njohin rbd-n
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by 4everangeles on Fri Sep 19, 2008 1:01 pm

  Pershendetje!!!
  Rbd ka fansa ne Kosov duhet ta pranojm ket
  por erreway ka shuuuuuuuuuuum fansa ketu..
  nese nuk e dini
  rbd dhe erreway jan takuar ne Spanj..
  nese doni ndokush nga ju lansone ato foto ketu
  bile Cami ne konferenc per shtyp ka then se rbd dhe erreway nuk jan dy grupe kundershtare dhe se kjo urrejtje eshte vetem ndermjet fansave
  avatar
  brigi_rbdliveinkosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 7
  Join date : 2008-09-30

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by brigi_rbdliveinkosovo on Tue Sep 30, 2008 9:35 pm

  po normal qe ka fansa te rbd n'ks
  fansa te RBD ka ne kejt bot
  ok heheheh

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by besaerreway on Wed Oct 22, 2008 6:17 am

  po jan te mir RBD edhe mu me pelqejn sidomos migueli edhe parime knojn fort

  po ERREWAY NUMBER ONE
  ehjeh
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:40 pm

  o sa mire
  jom e sigurt se ko me nshu posht cilsin e Rebelde edhe ne Meksike

  Sponsored content

  Re: Rebeldeway edhe ne Meksike ... !

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm