A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by ERREWAY Kosovo on Fri May 30, 2008 9:00 pm

  A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 3:37 pm

  Me shume me pelqen plazhi, po edhe mali nuk eshte keq!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 3:46 pm

  Plazhet te bejne te ndjehesh me mire , dhe kane bukuri te pa pare sidomos ne perendim te diellit .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 4:54 pm

  une e adhroj perendimin ne det!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 6:09 pm

  Kjo foto eshte vetem per ty Marisa , eshte perendimi i dillit ne plazhen e Durresit .
  Shpresoj se te ka pelqyer .


  (Eshte nje foto e huazuar nga nje website shqiptar)

  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 6:18 pm

  Dhe kjo eshte per te gjithe fansat e ERREWAY qe ju pelqen perendimi i djellit , natyrisht kjo foto iu dedikohet me shume atyre fansave qe jane te antarsuar ne kete forum .

  Shpresoj se ju ka pelqyer

  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 7:42 pm

  Vali wrote:Kjo foto eshte vetem per ty Marisa , eshte perendimi i dillit ne plazhen e Durresit .
  Shpresoj se te ka pelqyer .


  (Eshte nje foto e huazuar nga nje website shqiptar)


  shume falminderit per foton, me pelqeu vertet!
  te dyja ishin shume te bukura ne fakt!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 10:55 pm

  Ska perse . Ishte nder per mua qe te beja nje lloj dhurate ty dhe te gjithve fansave te ERREWAY-it permes interneti .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 11:24 pm

  faleminderit!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by sigi on Sat Jul 26, 2008 9:21 am

  Vali wrote:Dhe kjo eshte per te gjithe fansat e ERREWAY qe ju pelqen perendimi i djellit , natyrisht kjo foto iu dedikohet me shume atyre fansave qe jane te antarsuar ne kete forum .

  Shpresoj se ju ka pelqyer


  duke qene se jam regjitstruar ne kete forum po e marr si nje dhurate edhe per mua keshtu qe shume flm marisa!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Marisa on Sat Jul 26, 2008 11:30 am

  foton nuk e kam vene une, eshte e Valit! ate duhet te falenderosh!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Vali on Sat Jul 26, 2008 12:20 pm

  Ska problem , ndoshta i eshte ngatrruar emri .

  Sa i perket fotos une iu kam dedikuar te gjithve fansave te Erreway por me shume fansave te Erreway qe jane te regjistruar ne kete forum . A po kupton .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by sigi on Sat Jul 26, 2008 11:58 pm

  po vali thnx dhe me fal!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Vali on Sun Jul 27, 2008 2:04 pm

  sps
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Gerta on Sun Jul 27, 2008 2:55 pm

  Edhe mu me pelqejne me se shumti plazhet
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Vali on Tue Jul 29, 2008 11:12 pm

  Te gjithve plazhet po ju pelqejkan !
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 2:55 pm

  me se shumti me pelqejn plazhet sepse te freskojn dhe kenaqesh sidomos kur je me shoqeri ose me dikend te afert i sepse e adhuroj ta shoh diellin nga mengjesi lindja ne perendim

  Sponsored content

  Re: A ju pelqejne me shume pllazhet apo bjeshket ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:01 pm