Stili i veshjes tuaj

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  Stili i veshjes tuaj

  Post by ERREWAY Kosovo on Fri May 30, 2008 9:23 pm

  Cili stil i veshjes ju pelqen me se shumti dhe PSE ???
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Stili i veshjes tuaj

  Post by Marisa on Sat Jul 12, 2008 6:03 pm

  Sportive, sportive dhe vetem.... sportive!

  Jam tip shume praktik, me pelqejne veshjet e rehatshme!
  avatar
  Lina
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 33
  Join date : 2008-07-05
  Age : 26
  Location : Prishtina

  Re: Stili i veshjes tuaj

  Post by Lina on Sat Jul 12, 2008 7:41 pm

  te gjitha ne varet se ku shkoj
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: Stili i veshjes tuaj

  Post by Krisa on Tue Jul 22, 2008 11:47 am

  casual!
  por varet dhe se ku do shkoj e me ke do dal!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Stili i veshjes tuaj

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 8:45 pm

  me shum mpelqen sportiski edhe nstilin rock sepse ndjena me rehat me mir

  Sponsored content

  Re: Stili i veshjes tuaj

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 5:58 pm