A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by ERREWAY Kosovo on Fri May 30, 2008 9:27 pm

  A jeni grindur ndonje her me shokun ose shoqen tuaj me te ngushte dhe PSE ???
  avatar
  Lina
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 33
  Join date : 2008-07-05
  Age : 26
  Location : Prishtina

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by Lina on Sat Jul 05, 2008 4:19 pm

  PO jam ngrindur spesh po jo ndonje grindje e madhe perseri kemi rend dakord
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by Marisa on Sat Jul 12, 2008 6:02 pm

  Grindje e madhe.... asnjehere!!!!

  Grindja me e gjate ka zgjatur 5 minuta, dhe nuk ishte tamam grindje, me shume inat qe i mbajta une!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by sigi on Sat Aug 02, 2008 12:16 am

  grindje grindje jo!!!!!prandaj e kam shoqe te ngushte apo jo???per budallalliqe dhe zgjat vetem 5-10 min.
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by Vali on Sun Aug 03, 2008 1:30 pm

  Natyrisht grindje te vogla kam pasur me shoqerine por kane qene grindje 10 minuteshe , jo me te gjata .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 9:08 pm

  po ku kam qen nshkoll fillore po jo grindje e madhe veq fjalosje sepse ajo folke palidhje gjera edhe un mandej thjesht nuk rrisha me ate

  Gresa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 2
  Join date : 2008-08-05

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by Gresa on Tue Aug 05, 2008 9:19 am

  a mund ta di arsyen perse jeni ndar nga grupi erreway
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by 4everangeles on Fri Aug 22, 2008 6:17 pm

  me shoqen time me te mir,kurr nuk jam prish,apo diqka te till
  grindje nuk mund te themi se kemi pas ndonje her
  por shpesh nuk ben dakord per disa gjera..
  si p.sh ajo urren rbd mu me pelqejn shum
  por mbetet dhe do jet shoqja ime me e mire.
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 1:46 pm

  op
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by TinaHG08 on Mon Apr 27, 2009 10:28 am

  eiiiha ton kohen grindna..ehe paet pjatomhmi..xD[b]

  Sponsored content

  Re: A jeni grindur ndonje her me shokun/shoqen tuaj ...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm