Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by ERREWAY Kosovo on Sun Jun 01, 2008 1:04 am

  Para me pak se nje viti Benja u distancua nga paraqitjet e tij ne ekranet Argjentinase , paraqitja e tij e fundit ishte ne telenovelen "Alma Pirata" prodhuar nga Cris Morena per Telefe .


  "La Leyenda" eshte projekti me i ri ne te cilin si protagonist kryesor paraqiten Benjamin Rojas , Pablo Rago dhe Eleonora Balcarce.
  Ky projekt eshte ne perfundim e siper , kane mbetur edhe shume pak dite per tu perfunduar i teri ky film . Pas perfundimit te ketij filmi , do te follojne pergaditjen e ketij filmi edhe ne gjuhen angleze , per tu transmertuar ne SH.B.A. i cili eshtemundesuar nga Disney Channel . Po ashtu ky film se shpejti do te jete i gatshem eshe per paraqitje ne internet .


  Si duket sukseset e Benjaminit ne karriere nuk kane te ndalur . Ai do te udhetoj edhe ne SH.B.A. per ta perforcuar gjuhen angleze , sepse ai do te paraqitet edhe ne nje projekt tjeter te Disney Channel . Ai ne kete projekt do te jet protagonist kryesor dhe gjithashtu ky projekt do te shfaqet edhe ne Ameriken Veriore dhe Ameriken Latine , meqense Disney Channel ka shtrierje transmertimi ky projekt do te shfaqet edhe jashte Amerikes .  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by rrita on Sun Jun 15, 2008 1:08 pm

  shpresoj qe benjamin te ket sukses ne ket project
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by Vali on Wed Aug 13, 2008 7:55 pm

  Ky projekt eshte perfunduar .
  Mirpo TC2000 ka kerkuar qe ky film te gjirohet edhe ne gjuhen Angleze ne menyre qe te shfaqet edhe ne Amerike , NewYork .

  Gjirimet e ketij filmi jane perfunduar edhe ne verzionin anglisht dhe se shpejti do te jepet premier ne NewYork .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by 4everangeles on Fri Aug 22, 2008 6:23 pm

  degjni ne keto fotot e fundit a mendoni qe benja i perngjan arbrit,te big brother??
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by TinaHG08 on Sat Aug 23, 2008 1:06 pm

  po po ke te drejt eshte shume i ngjajshem edhe pse nuk ek ma pare hsume big brother por fiutuesin e kam shikuar dhe eshte shume i ngjasjhem me benjen ne keto foto
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by Vali on Sat Aug 23, 2008 9:29 pm

  te ju them te drejten nuk me ngjajne edhe aq .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by sigi on Sat Aug 23, 2008 11:31 pm

  pajtohm me ty vali!benja eshte me i bukur!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by Vali on Sun Aug 24, 2008 8:24 pm

  eshte me i bukur dhe vazhdoj te them se nuk me ngjan


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by Erza on Sun Sep 14, 2008 10:59 pm

  suksese
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:55 pm

  suksese
  fat

  Sponsored content

  Re: Benjamin Rojas i zene me projekte te reja !

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:02 pm