"Encandilados" projekti me i ri i Luisanes

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  "Encandilados" projekti me i ri i Luisanes

  Post by ERREWAY Kosovo on Wed Jul 02, 2008 8:46 pm

  "Encandilados" titullohet miniseriali me i ri dhe i pari i forumuar per tu pare ne telefonat tuaj celular , ne te cilin si protagoniste kryesore paraqitet Luisana Lopilato . Ky miniserial do te sinkronizohet ne 13 gjuhe , dhe ka 50 epizoda nga 4 minuta .
  Perveq Luisanes ne kete miniserial paraqiten edhe Rodrigo González, Néstor Sánchez dhe Sabrina Garciarena .
  "Encandilados" prezentohet nga "Telefe International"  by: Luly-Kosovo.net.ms
  avatar
  Lina
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 33
  Join date : 2008-07-05
  Age : 26
  Location : Prishtina

  Re: "Encandilados" projekti me i ri i Luisanes

  Post by Lina on Sat Jul 05, 2008 3:54 pm

  un e adhuroj gjdo film te mias dhe shpresoj qe do ta shoh edhe kete
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: "Encandilados" projekti me i ri i Luisanes

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 8:04 pm

  s`me duket ndonje gje emocionuese!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: "Encandilados" projekti me i ri i Luisanes

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 5:50 pm

  Por eshte nje projekt me ndryshe se te tjeret , eshte vetem per celular.

  Sponsored content

  Re: "Encandilados" projekti me i ri i Luisanes

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 5:58 pm