Vendi i preferuar ...

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Vendi i preferuar ...

  Post by Vali on Tue Jan 01, 2008 7:12 pm

  Cili eshte vendi juaj i preferuar ? A e keni vizituar ndonje here ate vend ?
  Nese nuk e keni vizituar a do te planifikoni te e vizitoni ?
  avatar
  Mia
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 4
  Join date : 2008-01-26
  Age : 25
  Location : Shqiperi

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by Mia on Sat Jan 26, 2008 2:40 pm

  Mua me pelqen shume qe te shkoj ne Egjipt sepse me pelqen shume mitologjia egjiptane dhe do doja shume qe te vizitoja piramidat. Edhe Majemi eshte nje vend shume i bukur. Ndonje dite edhe mbase shkoj. Dua qe te vizitoj Disney Land.
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 1:35 am

  Arrow Ehh , bota eshte shume e madhe dhe do te deshiroja te shetisja te teren . Mirpo e di se nuk eshte e mundur Exclamation Exclamation Exclamation
  Vendi ime me i preferuar eshte Las Vegas (City of Lights - Qyteti i Dritave ) . Ky vend per mua do ishte shume terheqes pasi qe ketu ne Kosove nuk po kemi drita hahahahahahha Very Happy gati me shume jemi ne terr hehehhe Sad Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile .
  Tung KLM .

  bessushka
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 4
  Join date : 2008-02-24

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by bessushka on Sun Feb 24, 2008 4:59 pm

  Vendi imm m i preferuar oshtt Argentina ... nuk kam qenn asnjherrr edhe psee kam dshirr t madhee t shkoj dhe ta shoo grupin Erreway Livee per herr t parr...:$
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 6:00 pm

  Vendi im i preferuar eshte Las Vegas po ashtu edhe Parisi .
  avatar
  Chrisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02
  Age : 28

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by Chrisa on Sat May 03, 2008 2:19 pm

  Vendi me i preferuar eshte Ptolemaida (Greqi) kam shkuar per 4 dite me shoket!!!!!!!!
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 1:39 pm

  vendet e mia te preferuara jan Spanja dhe Argjentina ne Spanj jam kan gjat luftes kam qendru 1 vit esht vendi i endrrave teper esht bukur e ne Argjentin nuk jom kan asnjeher po kom shum deshir te shkoj edhe ndoshta nje dit do shkoj e ti vizitoj ERREWAY...................... I love you I love you Like a Star @ heaven
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by sigi on Sun Aug 03, 2008 1:03 pm

  yyyyyyyy ka shume po po them vetem disa!
  argjentine,spanje,karaibe,palma de mayorka,turkey(ne te cilin kam qene) e shume te tjere......
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by Vali on Sun Aug 03, 2008 1:20 pm

  uroj qe nje dite te jeni ne keto vende qe i preferoni.
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 9:04 pm

  kam qef me i vizitu shum vende po me shum jan 3 : argjentina meksika edhe londra nuk kam shku ende po shpresoj qe do te shkoj

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by besaerreway on Sun Oct 19, 2008 1:43 pm

  vendet qe i shoh ne enderr e jo ne realitet jane
  USA- UASHINGTON VIRGJIINIA
  ARGENTINA
  ISLANDA
  GREQIA
  FINLANDA
  AUSTALIA
  HEHEHE SHUM TJERA PO ISHALLA SHKOJ SE PAKU ME NJANEN
  EDHE ISHALLA JU PRANOHEN DESHIRAT KREJTVE JUVE KA DONI ME SHKU DUKE U NIS PREJ MEJE
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 1:38 pm

  Dubai
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by TinaHG08 on Mon Apr 27, 2009 10:29 am

  Meksiko
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by Vali on Mon Apr 27, 2009 9:20 pm

  miami , buenos aires , singapur etj


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  jeta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 45
  Join date : 2008-01-03
  Age : 24
  Location : prishtine

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by jeta on Wed Jun 17, 2009 5:47 pm

  valla kisha pas shume qef qe te shkoj ne keto vende:argjentine,meksik,ne amerike,brazil,peru,ne kuba,ne londer etj etj ka shume por me kryesoret jane keto vende qe kisha mas shume qef me i vizitu po keto veq ne enderr munesh me i pa se kurre valla nuk te realizohen munden me tu realizu nej njo se per krejt jo valla
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by rrita on Fri Jun 19, 2009 1:47 pm

  op ke te drejt
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by Vali on Fri Jun 19, 2009 11:37 pm

  nashta realizohen naj her jeta
  mos i humb shperesat!!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  jeta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 45
  Join date : 2008-01-03
  Age : 24
  Location : prishtine

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by jeta on Tue Jun 23, 2009 10:30 pm

  hehehe nashta realizohen jojo si humbi shpresat hehe:D
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by rrita on Wed Jun 24, 2009 12:39 pm

  haha qeshtut osht ma mir jeta mos me i humb shpresat Very Happy

  Sponsored content

  Re: Vendi i preferuar ...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:02 pm