Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by Vali on Sat Jul 05, 2008 7:04 pm

  Cili eshte kengetari apo kengetarja qe ju adhuroni me se shumti ? Po kengetari apo kengetarja me simpatik ?
  Po ashtu te mos harrojme edhe grupin te cilin e adhuroni me se shumti ?
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 11:06 pm

  Atehete, grupi i preferaur, padyshim Erreway.
  Kengetarja, Camila Bordonaba dhe Avril Lavigne.
  Kengetari, Benjamin Rojas dhe Justin Timberlake!

  Sa per me simpatiket, ata qe permenda me lart!
  avatar
  Lina
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 33
  Join date : 2008-07-05
  Age : 26
  Location : Prishtina

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by Lina on Fri Jul 11, 2008 8:57 pm

  Kengetarja me simpatike dhe me e bukur Luisana Lopilato padyshim
  grupi Erreway te gjith jan simpatik aty

  po me justin Timberlake me te bukur nuk ka
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by sigi on Sat Jul 26, 2008 11:59 pm

  grupi;erreway, linkin park dhe pcd(pussycat dolls)
  kengetarja;lusiana lopilato,j.lopez
  kengetari;felipe colombo,justin timberlake

  keto jane me te miret dhe me simpatiket!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 8:59 pm

  jam adhuruese e grupit erreway natyrisht perveq tyre askush nuk eshte me simpatiku i adhuroj shum jasht mase te 4-tert antaret e erreway-it :camila benjamin luisana felipe
  ata jan 1 per mu

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by besaerreway on Sun Oct 19, 2008 1:45 pm

  normal se kush u ka regjistru ketu jan fansat e erreway
  gruopi ma i mir ERREWAYU
  kengetari my idol EROS RAMAZZOTTI
  a ka najkush qe e don kete kengtar
  gjeni aaaa
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by rrita on Sun Oct 19, 2008 2:51 pm

  nuk e njoh kush eshte ky eros ramazzoti Very Happy

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by besaerreway on Tue Oct 21, 2008 12:30 pm

  eshte kengetar italian
  shum shum kendon mire shummm


  :S pse kerksuh nuk e ka degjuar kete kwengetar
  a
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by rrita on Tue Oct 28, 2008 1:50 pm

  un jo per te tjeret nuk e di
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by Vali on Tue Oct 28, 2008 10:16 pm

  Une e njof , me pelqen mirpo nuk e kame Idhull !
  hehehe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by besaerreway on Thu Oct 30, 2008 12:07 pm

  ani de ndoshta ne te ardhmen Razz
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by Vali on Thu Oct 30, 2008 1:14 pm

  ndoshta


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by besaerreway on Fri Oct 31, 2008 9:38 pm

  hehehe hajt se rriten masi e kam ne pz e msoj un heheh Very Happy

  Sponsored content

  Re: Jam adhuruese e ... Me sipatiku eshte ...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:01 pm