Senales , Tiempo apo Memoria

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Senales , Tiempo apo Memoria

  Post by Vali on Sat Jul 05, 2008 7:21 pm

  Cili nga albumet e ERREWAY mondoni se i ka pasur temat (tekstet) me te mira , me me domethenje dhe me te sukseshme .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Senales , Tiempo apo Memoria

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 7:42 pm

  Uh... veshtire! Me pelqejne shume te tri albumet, po them se :
  kenge me te suksesshme - Senales, meqe eshte disku i pare
  tekste me domethenese - Tiempo, me ben te ndihem mire kur degjoj ato kenge

  E perseris, te tre Cd jane shume te bukura! ishte shume e veshtire zgjedhja!
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: Senales , Tiempo apo Memoria

  Post by Krisa on Tue Jul 22, 2008 11:43 am

  Qe te 3 albumet jan shume te mirat dhe secila ka stilin e vet kshu qe me pelqejn qe te 3!!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Senales , Tiempo apo Memoria

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:10 pm

  mua me pelqen tiempo dhe memoria!!!senales eshte shume i bukur po duke qene se ka qene albumi i pare qe erreway ka bere,ndoshta tek te tjerte ka fituar me shume eksperience!po te treja cd jane te papara!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Senales , Tiempo apo Memoria

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 2:19 pm

  te gjitha albumet e erreway jan perfket nuk mund ti veqoja asnjerin sepse i adhuroj te 3 albumet e tyre

  Sponsored content

  Re: Senales , Tiempo apo Memoria

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm