Vera 2008

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Vera 2008

  Post by Vali on Tue Jul 22, 2008 10:16 am

  Ne keto dite me kaq shume vape meritojme qe te freskohemi , te argetohemi dhe te pushojme . Keshtu qe a keni qene ende ne pushime verore , nese po a mund te na tregoni se ku keni qene dhe si ishte atje ?
  Por per ju qe ende nuk keni qene ne pushime verore a keni menduar se ku do te ikni per ti kaluar pushimet apo kete vit nuk do ikni fare ne pushime ???
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: Vera 2008

  Post by Krisa on Tue Jul 22, 2008 11:46 am

  Un shkova 2 dite ne nje ishull dhe mund te vi per nje jave ne shqiperi!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Vera 2008

  Post by Vali on Wed Jul 30, 2008 10:41 am

  Po te tjeret ende nuk ishit ne pushime apo nuk keni vendosur se ku te shkoni ???
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Vera 2008

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 2:50 pm

  po kam qen ne pushime verore kam qen ne durrs me familje edhe kom kau mir
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Vera 2008

  Post by sigi on Sun Aug 03, 2008 1:05 pm

  kam qene ne durres dhe do shkojme ne sarande e familjen per 2 jave!!!nga mesi i gushtit!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Vera 2008

  Post by Vali on Sun Aug 03, 2008 1:09 pm

  Sigi te uroj ty dhe te gjithve qe te kaloni sa me mire ne keto dite te nxehta vape .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Vera 2008

  Post by sigi on Sun Aug 03, 2008 1:13 pm

  faleminderit vali!!!!edhe ti gjithashtu!!!!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Vera 2008

  Post by Vali on Sun Aug 03, 2008 1:28 pm

  faleminderit

  Pushimet e mia kane qene ne Kraci , 2 jave . Ishte shume bukur , mirpo shpresoj se nga fundi i gushtit te vije edhe ne Durres (asgje nuk eshte e sigurte) .

  Sponsored content

  Re: Vera 2008

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:01 pm