Sporti i preferuar .

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Sporti i preferuar .

  Post by Vali on Tue Jul 22, 2008 2:50 pm

  Cili eshte sporti juaj i preferuar , po ashtu cili eshte sportisti apo sportistja juaj i/e preferuar ?
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 3:32 pm

  Sporti i preferuar : volejboll, futboll, not, basketball dhe tenis.

  Sportist te preferuar nuk kam! nuk jam tifoze e cmendur e asnjerit!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 3:50 pm

  Sporti me i preferuar i imi eshte natyrisht futnolli , mirpo e preferoj edhe basketbollin , tenisin dhe volejbollin .

  Sportist te preferuar kame shume p.sh F.Torres , D.Villa , Ronaldinho , Del Piero , Adriano , Kaka etj , po ashtu i adhuroj edhe Fredererin dhe Nadalin .

  Sa i perket sporteve te vajzave nuk i ndjeki shume .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 8:56 pm

  sportet e mia me te preferuara jan :futbolli basketboli dhe noti
  sportisti me i preferuar eshte david beckham

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by besaerreway on Sun Oct 19, 2008 1:46 pm

  ma shum me pelqen VOLEJBOLLI EDHE TENISI
  po futbollisti mai bukur KAKA
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 1:39 pm

  Basketboll
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by TinaHG08 on Mon Apr 27, 2009 10:29 am

  Noti edhe volejbolli
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by Vali on Mon Apr 27, 2009 9:19 pm

  E paskem harru me thon se futbollisti i pregeruar eshte GERARD !
  Kuku qy ma te rendesishmin e paskem harru


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by rrita on Mon Apr 27, 2009 9:44 pm

  ajt breh se ska lidhje qeshtut harron najher po mir apet qe tu eshte kujtu Very Happy
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by Vali on Sun May 03, 2009 1:25 pm

  po valla
  heehhe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  El Kun
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 61
  Join date : 2009-03-08
  Age : 27

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by El Kun on Sun May 03, 2009 8:00 pm

  Futbolli 10 Aguero 7 Ronaldo.C
  avatar
  El Kun
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 61
  Join date : 2009-03-08
  Age : 27

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by El Kun on Thu Jun 11, 2009 9:58 pm

  Aguero 10 edhe teniserja Sharapova
  avatar
  jeta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 45
  Join date : 2008-01-03
  Age : 24
  Location : prishtine

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by jeta on Wed Jun 17, 2009 5:44 pm

  sporti im i preferuar eshte tenisi gjithashtu edhe volejbolli a per sportiste apo sportist nuk kam
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by Vali on Fri Jun 19, 2009 11:38 pm

  ok


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: Sporti i preferuar .

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:02 pm