Une ne Rebeldeway ...!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Une ne Rebeldeway ...!

  Post by Vali on Tue Jul 22, 2008 4:27 pm

  Sikur se ndonjera nga shtepit filmike nga Kosova apo Shqiperia te huazonte nga Cris Morena serialin Rebeldeway , dhe juve te tu ofrohej qe te luanit njerin rol qe ju do e zgjidhnit vet .
  Cili do ishte ai rol ???

  dora
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 5
  Join date : 2008-07-22

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by dora on Tue Jul 22, 2008 4:38 pm

  cilin rol do ta zgjidhja natyrisht qe te marizzas se e dua shum shum shum
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by Marisa on Tue Jul 22, 2008 8:37 pm

  Me vjen keq, po Marizzen e bej une! E adhuroj dhe dyshoj qe ti ta duash me shume se une!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by Vali on Thu Jul 24, 2008 2:57 pm

  Me siguri se do e zgjidhja rolin e Manuelit , mirpo edhe sikur te me ofrohej roli i Pablos nuk do e refuzoja .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:01 pm

  epo roli i mias se jam fanse me e madhe e saj!!!!!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 2:08 pm

  te mu kishte dhen rastin te luaja ne rebeldeway do te doja te isha nje nxense e re ne klasen e tyre edhe te isha ne anen e tyre ti ndihmoja ne gjithqka veqanerisht marizzes pablos mias edhe manuelit
  avatar
  ..........xxxx
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 22
  Join date : 2008-10-11

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by ..........xxxx on Sat Oct 11, 2008 3:47 pm

  Paiii nuk e di me deshire te marizes por pasi qe deshirojne Dora dhe Marisa atehere nuk e di si rolin e Pilarit ose te Mias.
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by 4everangeles on Fri Nov 07, 2008 2:18 pm

  Un rolin e MarizzES ...
  Marisa...edhe mua shum me pelqen Marizza hahahaha

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by besaerreway on Sat Nov 08, 2008 6:53 pm

  valla edhe un te marizes po neyse
  ateheere e kisha marr te pilarit
  e ka pas ni stil te veqante
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by rrita on Sat Nov 08, 2008 9:37 pm

  ok ateher nese do ta merrnit te gjith rolet e nryshme te aktoreve ne ne serial un do isha personazh me i ri ktu dhe do isha shoqja me e mir e te 4-ve Very Happy

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by besaerreway on Mon Nov 10, 2008 12:16 am

  interesant
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by rrita on Mon Nov 17, 2008 5:02 pm

  pse interesant bessa

  erMal.I
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 22
  Join date : 2008-08-10

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by erMal.I on Wed Dec 17, 2008 3:08 pm

  teper teme e mire vali Very Happy une e kisha lu te pablos Very Happy
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by TinaHG08 on Fri Dec 26, 2008 1:48 am

  Marizzennnnnnnnnnnn... Wink

  Tema perfekt Wink
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by 4everangeles on Sat Feb 14, 2009 10:01 pm

  Qe vali,un kisha pas deshir rolin e Marizzes,
  rolin e Mias se kisha marr,se duhet me qen teper e bukur,edhe Mia ka disa skena kogja te nxehta ne serial,kshtu qe e perjashtoi ket mundesi.
  Ahh edhe shum veshtire eshte me ba versionin Shqiptar te Rebelde Way,sepse puthjet ledhatimet etj...tek Shqiptaret jan teper disi se di qysh,por jan jasht qdo norme.
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by rrita on Sun Feb 15, 2009 4:43 pm

  ke te drejt
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by 4everangeles on Fri Mar 20, 2009 10:44 pm

  po valla edhe mu qashtu me doken
  avatar
  Rebeldeway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 52
  Join date : 2009-11-13

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by Rebeldeway on Fri Nov 13, 2009 11:02 pm

  Edhe une do te deshiroja ndonjerin nga rolet kryesore.

  Sponsored content

  Re: Une ne Rebeldeway ...!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:01 pm